Kaziukas – pavasario šauklys Janapolėje

Parašė:  2019-03-12

Tradiciškai jau ne vienerius metus janapoliškiai pavasarį pasitinka linksmai šurmuliuodami Kaziuko mugėje. Taip ir šiais metais: nukrautas prekybininkų stalas, karšti cepelinai, linksma daina ir gražiausi palinkėjimai. Praėjusį pirmadienį janapoliškiai ir būrys svečių atvyko į Janapolės pagrindinę mokyklą.
Su muzika mugės svečius pasitiko mokyklos vaikai kartu su muzikos mokytoja Asta Veseliene. Šventę pradėjo ir visus pasveikino mokyklos direktorė Janina Šileikienė.
Šventėje apsilankė Varnių seniūnas Rolandas Bružas, Varnių regioninio parko direktorė Irena Zimblienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė, vyr. specialistas Gediminas Gudas, Janapolės klebonas Kęstutis Zybartas.
Netrukus plojimai skambėjo šventėje dalyvavusiems dviem Kaziams: Kaziui Gusčiui ir Kaziui Lukauskui.
Padėkos už dalyvavimą mugėje įteiktos Telšių „Džiugo“ gimnazijai ir VšĮ Telšių regioniniam profesinio mokymo centrui.
Džiugu, jog kasmet Kaziuko mugei skanios duonelės prikepa Zita Barauskienė, naminių kiaušinių atveža Adelė Servienė ir Stefa Viršilienė. Cepelinais vaišino Janapolės bendruomenės narės Marytė Servienė ir Stasė Baranauskienė. Pilnus prekystalius įvairių skanėstų, rankdarbių ir kt. gėrybių nukrovė mokyklos vaikai, kuriems talkino jų mamytės.
Muzikinius kūrinius dovanojo Telšių mišrus ansamblis „Kibirkštėlė“ (vad. Sofija Čegienė).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt