Karolis Andrijauskas – Telšių rajono savivaldybės mero patarėjas

Parašė:  2017-04-21

Nuo balandžio 19 dienos Telšių rajono savivaldybės mero Petro Kuizino patarėjo pareigas pradėjo eiti 25-erių metų Telšių miesto gyventojas Karolis Andrijauskas.
Naujasis Telšių rajono vadovo patarėjas atsakingas už politinių nuostatų, prioritetų formavimą ir įgyvendinimo koordinavimą, informacijos bei pasiūlymų teikimą švietimo, kultūros, sveikatos, viešosios tvarkos, teisės ir vidaus administravimo klausimais.
K. Andrijauskas 2016 metais Klaipėdos universitete baigė politikos mokslų studijas. Iki šiol dirbo privačiame sektoriuje, vadovavo UAB „Andrestas“. Mero nuomone, jaunam žmogui, baigusiam politikos mokslų studijas, turi būti suteikiama galimybė išbandyti save.
K. Andrijauskas Telšių rajono savivaldybės mero tarnyboje įdarbintas buvusiai mero patarėjai Evai Stonkevičienei išėjus dirbti į Žemaitės dramos teatrą.
Telšių rajono savivaldybės mero patarėjas yra politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojas.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Atas parašė:

  Sveikinam naują patarėją.

 2. telšiškis parašė:

  Labai abejotina, kad žmogus, neturintis darbinės ir gyvenimiškos patirties ir ypač jokios patirties viešame administravime, tik ką baigęs studijas, gali ką nors ir kam nors patarti…

 3. chim parašė:

  kurio partinuko sūnus? Mano manymu, baigtas mokslas nieko bendro neturi su sritimis, kuriose neva tai patarinės merui(o gal meras jam patarinės ir dar algą mokės). Stebūklų šalis!

 4. Tundra parašė:

  Tai rodo mero lygį.

 5. News room parašė:

  Juridinio asmens duomenų pasikeitimų istorija:
  2017-02-06 2017 m. vasario mėn. 6 d., pirmadienį, įregistruotas juridinis asmuo UAB „Andrestas“, teisinė forma Uždaroji akcinė bendrovė, registracijos adresas Telšių r. sav. Baltininkų k. Žąsūgalos g. 2-1, vadovas Karolis Andrijauskas, direktorius, įstatinis kapitalas 2500 EUR, akcijų skaičius 100 vnt.
  2017-03-14 Įregistruotas pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju, PVM mokėtojo kodas LT100010765219.
  2017-04-07 Keitėsi juridinio asmens vadovas.

  Šaltinis http://rekvizitai.vz.lt/imone/andrestas/juridinis-asmuo/

 6. Barsas parašė:

  Tapęs Lietuvos kariuomenės vadu (pavardė man žinoma), pirmiausia atleido iš pareigų vieną majorą, kurį buvo įkišusi į kariuomenės vado patarėjo pareigas konservatorių grietinėlė. Supykę konservatoriai, pareikalavo iš generolo paaiškinimo, kodėl atleido majorą. Atsakymas buvo trumpas ir aiškus: ką gali patarinėti majoras generolui? Taigi ir šiuo atveju situacija tokia pat – ką gali patarinėti Kuizinui asmuo, kuris nieko neišmano ir neturi absoliučiai jokios patirties (visomis prasmėmis)?. Na nebent Kuizinas yra dar kvailesnis nei jo patarėjas?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Šachmatininkų šventė (0)

„Žaibo“ šachmatų klube surengtas turnyras, skirtas Gegužės 1-ajai, Tarptautinei darbo dienai, paminėti. Susirinkusius dalyvius pasveikino ir […]

- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt