Karolis Andrijauskas – Telšių rajono savivaldybės mero patarėjas

Parašė:  2017-04-21

Nuo balandžio 19 dienos Telšių rajono savivaldybės mero Petro Kuizino patarėjo pareigas pradėjo eiti 25-erių metų Telšių miesto gyventojas Karolis Andrijauskas.
Naujasis Telšių rajono vadovo patarėjas atsakingas už politinių nuostatų, prioritetų formavimą ir įgyvendinimo koordinavimą, informacijos bei pasiūlymų teikimą švietimo, kultūros, sveikatos, viešosios tvarkos, teisės ir vidaus administravimo klausimais.
K. Andrijauskas 2016 metais Klaipėdos universitete baigė politikos mokslų studijas. Iki šiol dirbo privačiame sektoriuje, vadovavo UAB „Andrestas“. Mero nuomone, jaunam žmogui, baigusiam politikos mokslų studijas, turi būti suteikiama galimybė išbandyti save.
K. Andrijauskas Telšių rajono savivaldybės mero tarnyboje įdarbintas buvusiai mero patarėjai Evai Stonkevičienei išėjus dirbti į Žemaitės dramos teatrą.
Telšių rajono savivaldybės mero patarėjas yra politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojas.
Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Atas parašė:

  Sveikinam naują patarėją.

 2. telšiškis parašė:

  Labai abejotina, kad žmogus, neturintis darbinės ir gyvenimiškos patirties ir ypač jokios patirties viešame administravime, tik ką baigęs studijas, gali ką nors ir kam nors patarti…

 3. chim parašė:

  kurio partinuko sūnus? Mano manymu, baigtas mokslas nieko bendro neturi su sritimis, kuriose neva tai patarinės merui(o gal meras jam patarinės ir dar algą mokės). Stebūklų šalis!

 4. Tundra parašė:

  Tai rodo mero lygį.

 5. News room parašė:

  Juridinio asmens duomenų pasikeitimų istorija:
  2017-02-06 2017 m. vasario mėn. 6 d., pirmadienį, įregistruotas juridinis asmuo UAB „Andrestas“, teisinė forma Uždaroji akcinė bendrovė, registracijos adresas Telšių r. sav. Baltininkų k. Žąsūgalos g. 2-1, vadovas Karolis Andrijauskas, direktorius, įstatinis kapitalas 2500 EUR, akcijų skaičius 100 vnt.
  2017-03-14 Įregistruotas pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju, PVM mokėtojo kodas LT100010765219.
  2017-04-07 Keitėsi juridinio asmens vadovas.

  Šaltinis http://rekvizitai.vz.lt/imone/andrestas/juridinis-asmuo/

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar Jus tenkina Telšių rajono kelių būklė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2017 tzinios.lt