Karatistai iškovojo 7 medalius

Parašė:  2017-12-04

Lapkričio 19 d. Mažeikiuose vyko karatė pirmenybės 4–10 m. vaikams. Varžybose dalyvavo per 130 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų.
Dalyvavo 8 Telšių karatistai ir 7 iš jų pelnė medalius. Medaliai iškovoti sunkiose kovose.
4–5 m. grupėje antrąją vietą užėmė Markas Danielius Davis. 6 m. grupėje trečiąją vietą laimėjo Kasparas Želvys. 7 m. grupėje taip pat trečiąją vietą iškovojo Jokūbas Kaveckis. Visi jie laimėjo po 6–7 pergales. 8 m. grupėje finalinėje kovoje, jau laimėję po 7 kovas, susitiko kiti du telšiškiai. Čempionu tapo Liudas Urbanavičius, o vicečempionu – Fortunatas Želvys. Trečiąsias vietas užėmė dar du puikiai kovoję telšiškiai: 9 m. grupėje – Simonas Beržinis, o 10 m. grupėje – Dovydas Vileikis. Puikiai kovojo ir telšiškė Lėja Letukaitė. Burtai jai lėmė varžytis su 1 metais vyresne priešininke. Po sunkios kovos rezultatu 3:2 laimėjo Lėjos varžovė.
7 laimėti medaliai rodo aukštą Telšių karatė sporto lygį.