Kalėdų Senelis pirmuosius aplankė Tarybos narius

Parašė:  2017-11-28

Praėjusią savaitę vykusiame Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas pasirašė sutartį su Kalėdų Seneliu iš už Speigračio. Kalėdų dvasiai atstovaujantis Senelis ir rajono vadovas Telšių rajono savivaldybės tarybos narių palaiminimu įsteigė Kalėdų Senelio ambasadą adresu: Turgaus a. 21 (Žemaitijos turizmo informacijos centras), Telšiai.
Dar prieš pasirašant sutartį Tarybos nariai nerimavo, kiek tai gali kainuoti Telšių rajono biudžetui. Sprendimą politikams pristačiusi Snieguolė Agnė teigė, kad atlikus rajone gyvenančių vaikų inventorizaciją, tikimasi išdalinti vieną toną saldainių ir sulaukti tūkstančio vaikų šypsenų. Žvilgtelėjusi per langą, Snieguolė pridūrė, jog dar gali prireikti ir keleto priekabų sniego.
Tarybos posėdyje netruko pasirodyti ir pats Kalėdų Senelis. Akimirksniu Savivaldybės salė prisipildė kalėdinių nuotaikų. Politikai klausinėjo, ar Senelis po ilgos kelionės spėjo atsigerti kavos, kiti nerimavo, kad po eglute vietoje dovanėlių ras angliuką, treti teiravosi Senelio, ar šis turi transporto priemonę, kuria atveš dovanėles ir t. t. Kalėdinį žiburėlį nutraukė realybė – tęsti Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdį. Taip entuziastingai politikai daugiau nediskutavo nei vienu klausimu.
Visi vaikai, norintys pamatyti tikrą Kalėdų Senelį, pabendrauti su juo, pasiklausyti istorijų ar pašnibždėti į ausį, kokios dovanėlės laukia šiemet po eglute, kviečiami apsilankyti Žemaitijos turizmo informacijos centre. Kalėdų Senelio ambasada Telšiuose veiks nuo gruodžio 8 d. iki gruodžio 23 d.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Jolanta parašė:

  Visi laimingi,kurgi ne?Juk švariai paplaus pinigėlio ,gera visi sutaria,miela malonu pasidalins dovanėlėmis priklauso jiems ar nepriklauso.Juk ir savivaldybės vairuotojai ir ne tik jie turi gauti dovanas.Visi bendro tikslo vedami visus griekus vienas apie kitą žinantys dirba savivaldybėje,kaip nesutarsi……..

 2. Benas parašė:

  Ar dar Telšių Savivaldybė ir vairuotojų turi? Šiaip visoms institucijoms vairuotojus panaikino o kai kurioms ir automobilius atėmė.

 3. Pažystantis Beną parašė:

  Ką jūs brangieji tautiečiai,nejau nežinote net trys puikūs vairuotojai taip pat pagal ryšius sukišti.Žmonių juk ir Telšiuose mažėja,savivaldybės ponai ir jų aptarnaujantis personalas greit ir beliks.O kas vežios ponus?

 4. rita parašė:

  Pritariu BENO pažystamam kas vežio prigėrusius valdininkėlius?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt