Ką daryti neįgaliesiems ir mamoms su vežimėliais Luokės gatvėje?

Parašė:  2019-03-15

„Telšių ŽINIŲ“ redakcija sulaukė skaitytojos laiško, kuriame telšiškė piktinosi Luokės gatvės (ties Mažąja bažnytėle) šaligatvyje įrengta nuovaža neįgaliesiems bei mamoms su vežimėliais.
„Įdomu, kas projektuotojas ir kas priėmė darbus, ar mąstė, kaip su vežimėliu reikės tuo nuvažiavimu nuvažiuoti, – laiške teigė moteris. – Yra trys laipteliai, kuriais žiemos metu neįmanoma nulipt, o su vežimėliais nuvažiuoti neįgaliesiems ir mamoms net vasaros metu reikia didelės jėgos, kad išlaikytum vežimėlį ir nenuriedėtum į pakalnę. Apie žiemą net nekalbu… Ar tai nesityčiojama iš mamų, senjorų ir neįgaliųjų?“
Telšių rajono savivaldybės administracijos specialistų paprašėme pakomentuoti laiške išdėstytą gyventojos skundą bei klausėme, kada minima nuovažos problema bus išspręsta.
Statybos ir urbanistikos skyriaus Statybos poskyrio vedėjas Adomas Žvirzdinas „Telšių ŽINIOMS“ sakė, jog kartu su Telšių miesto seniūnijos specialistu Sauliumi Staigiu nuvyko į vietą ir apžiūrėjo Luokės gatvės šaligatvyje įrengtą nuovažą. „Šaligatvis buvo įrengtas pagal projektą 2006 m., – kalbėjo A. Žvirzdinas. – Reikia pripažinti, kad nuovaža nėra ten padaryta gerai. Dar šiemet imsimės darbų ir įrengsime nuožulnesnį nuvažiavimą bei turėklus.“
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Benis parašė:

  A. Žvirgždinas kiek žinau i bažnyčia nevaikšto. O tai bažnyčia savo tarnų patarėjų neturi? Tai jo teritorija. Aš gi neprašau, kad Savivaldybė mano kiemą nuvalytų.

 2. Romas parašė:

  Respublikos gatvėje į bažnyčia įrengta nuovaža neįgaliesiems įrengta „ciniškai“su didžiuliu nuolydžiu,o turėtų būti nuolydis 1 prie 9.Ar akli prižiūrėtojai,kad nemato.

 3. Be parašė:

  Iš kitos pusės, tik Telšiuose pensininkai gyvena.Jie ir balsuoja. Du senus krienus išrinkot? Opapa. Dar viena pastatėt ten, kurio neturi būti. Apie antrą iš vis nekalbu. NOSTALGIJA?

 4. As parašė:

  Gėda Telšių žinioms, nesugeba nuo ryto antraštes pakeisti.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt