Jurginės Ryškėnuose

Parašė:  2017-05-05

Kiekvienais metais Jurgines ryškėniškiai pasitinka su muzika ir daina. Jau 12-ąjį kartą į kultūros centrą rinkosi gausus būrys liaudiškos muzikos mylėtojų.
Žiūrovams savo nuotaikingą muziką dovanojo Nevarėnų kultūros centro kapela „Trukt už vadžių“ (vad. Vidmantas Sabaliauskas), Ryškėnų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Čia ir dabar“ (vad. Sandra Petrulienė ir Algirdas Kupštys). Smagiomis dainomis džiugino pirmą kartą šventėje dalyvavusios net keturios kapelos. Tai – Žemaičių krašto kapela „Dar“ (vad. Jurgita Antanaitienė), Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos kultūros centro kapela „Susieda“ (vad. Irena Taujonienė), Skuodo kultūros centro Lenkimų skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Armonikieriai“ (vad. Violeta Prišmontienė), o Šiaulių kultūros centro liaudiškos muzikos kapelą „Šelmiai“ (vad. Arūnas Šliauteris) žiūrovai palydėjo gausiais plojimais. Su šypsenomis veiduose scenoje pasirodė Žarėnų kultūros centro kapela „Žara“ ir vadovas Vidas Petrauskas. Jaunatvišką energiją žiūrovams dovanojo Ryškėnų kultūros centro kapela „Judrė“ (vad. Martynas Miliauskas). Nuotaikingą koncertą baigė jau dvyliktą kartą Jurginių šventėje dalyvaujanti Viekšnių kultūros centro kapela „Virventa“ (vad. Rimantas Mikalauskas).
Su Jurginių švente dalyvius pasveikino ir Jurgitoms gėles dovanojo Telšių rajono savivaldybės tarybos narys Benediktas Šniaukas. Kolektyvų vadovams ir šauniai šventės vedėjai Dianai Bomblauskienei padėkas ir dovanas įteikė kultūros centro direktorė Romualda Virketienė.
Tradiciškai koncertą vainikavo kolektyvų atliekamas muzikinis kūrinys „Rožės žiedelis“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt