Juozo Taunio nuotraukų parodos „Gamtos simfonija“  pristatymas Karolinos Praniauskaitės bibliotekoje 2018 m. spalio 18, 17.30 val. KVIEČIAME!

Parašė:  2018-10-16

Aš, Juozas Taunys, gimiau 1956-10-20 Radviliškyje. Fotografuoti ir daryti nuotraukas pradėjau būdamas dar vaikas (11m) fotoaparatu ,,Smena”. Studijuodamas Klaipėdos universitete ir kartu su muzikos mokytojo profesija, mokiausi ir visuomeninių profesijų fakultete meninės fotografijos specialybės. Po dviejų metų studijų man buvo suteikta fotomenininko kvalifikacija. Klaipėdos universitete diplominiam darbui buvau paruošęs savo pirmąją fotografijų parodą.

Baigęs studijas, dirbau Radviliškio 5-oje vid. mokykloje muzikos mokytoju. Mano paruoštas mokinys Vytautas Juozapaitis (šiuo metu seimo narys, profesorius, operos solistas) tapo ,,Dainų dainelė 1980” laureatu.

Nuo 1983 m. gyvenu ir dirbu Mažeikiuose. Pirmoji darbovietė buvo muzikos mokykloje, o nuo 1986 m dirbu muzikos mokytoju ,,Ventos” (vidurinėje) progimnazijoje. Mano paruošti vaikinų ansambliai ne kartą yra tapę dainų dainelės laureatais.

Nuo pat  vaikystės esu gamtos vaikas, todėl vasarą gyvenu sodelyje. Būdamas studentu, lankiau alpinizmo treniruotes, vasaromis vykdavau į Kaukazo kalnus treniruotis ir kopti į viršūnes.

Kiekvienais metais keliauju, dažniausiai į kalnus.  Su savimi visuomet turiu fotoaparatą ir įamžinu mano akiai mielus ir gražius vaizdus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. modern family with a swimming pool parašė:

    Ηello, Neat post. Τherе’s an issue witһ your web site in internet explorer, mаy check tһis… IE nonetһeless is tһe marketplace leader
    аnd a huge section of folks wiⅼl misѕ y᧐ur wonderful writing due tо᧐ tһіs problem. https://www.nasztomaszow.pl/gospodarka/jak-wybrac-projekt-domu/

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt