Jaunimo diena Žemaičių Kalvarijoje

Parašė:  2013-07-22

Kasmet liepos 2–12 dienomis Žemaičių Kalvarijoje vyksta Didieji atlaidai. Ir šiais metais čia suvažiavo piligrimai iš įvairiausių Lietuvos kampelių pasimelsti prie stebuklingojo Švč. Mergelės Marijos, Šeimų Karalienės, paveikslo.
Liepos 6-osios vakaras buvo skirtas jaunimui. Šį kartą net keturios piligrimų grupės atvyko į atlaidus pėsčiomis: pranciškonų vedamas jaunimas iš Palangos per Salantus ir 3 grupės ateitininkų (daugiausia iš Vilniaus). Kitos jaunimo grupės suvažiavo iš visų Žemaitijos parapijų bei įvairių jaunimo organizacijų. 18 val. Bazilikoje vyko Švč. Sakramento adoracija, kurią vedė kun. Renatas Liuberskis. 19 val. buvo aukojamos šv. Mišios. Joms vadovavo Telšių vyskupo pagalbininkas vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, koncelebravo Telšių vyskupas Jonas Boruta SJ, būrelis kunigų. Šv. Mišių ir Švč. Sakramento adoracijos metu susirinkusius tikinčiuosius giesmėmis džiugino Gargždų Šv. Arkangelo Mykolo parapijos jaunimo choras.
Po šv. Mišių 21 val. jaunimas su Žemaičių Kalvarijos miestelio gyventojais, Telšių vyskupu J. Boruta SJ sugiedojo Lietuvos Respublikos himną. Visi rikiavosi į eiseną, kad apmąstytų Kristaus Kančią. Didžiausią įspūdį padarė jaunuolių rankose besiplaikstančios žvakės ir iš jaunų širdžių besiveržiančios giesmės. Nuostabu, kad tas giesmes, kurias giedojo seneliai, dabar atlieka jų vaikai ir anūkai.
Telšių vyskupas J. Boruta kvietė visus jaunuolius įsijungti į Žemaičių krikšto 600 metų jubiliejaus renginius: liepos 30 d. Žemaičių Kalvarijoje vyks Ateitininkų eucharistinis kongresas, rugpjūčio 3 d. – jaunimo piligriminis žygis nuo Šatrijos kalno. Jaunimui šią vasarą dar bus ne viena proga susitikti!
Telšių vyskupo Vincento Borisevičiaus kuopos ateitininkė Viktorija BAGDONAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt