Janapolės „Bočių“ ir miestelio bendruomenės susirinkimas

Parašė:  2013-02-25
Vasario 9-osios vakare janapoliškiai rinkosi į mokyklos salę. Čia vyko Janapolės „Bočių“ ir miestelio bendruomenės ataskaitiniai susirinkimai. Sulaukta nemažo būrio svečių.

Janapoliškių susirinkime dalyvavo Telšių r. savivaldybės meras Vytautas Kleiva, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Telšių rajono pirmininkas Kajetonas Šliogeris, Telšių apskrities verslo inkubatoriaus direktorė Virginija Jasevičienė, Varnių seniūnijos seniūnas Rolandas Bružas, Varnių regioninio parko direktorė Irena Zimblienė, Ožtakių kaimo bendruomenės pirmininkas Andrius Bajorūnas, Janapolės parapijos klebonas Tomas Domarkas.
Pirmieji susirinkimą pradėjo Janapolės „Bočiai“. Pirmininkė Irena Kumžienė apžvelgė Janapolės senjorų nuveiktus darbus, pasidžiaugė dramos būrelio veikla (spektaklį „Žaldokynė“ parodė daugiau kaip dešimt kartų savo ir kaimyninių rajonų žiūrovams). Deja, išėjus iš darbo kultūros darbuotojoms, dramos būrelio veikla nutrūko. Baigdama I. Kumžienė pranešė, kad jai dėl sveikatos sunku toliau vadovauti organizacijai, ir siūlė išsirinkti naują pirmininką. Buvo pasiūlyta Jono Vaškio kandidatūra. Jai susirinkusieji vieningai pritarė. Kalbėdamas K. Šliogeris pasidžiaugė aktyvia Janapolės „Bočių“ veikla, įteikė apdovanojimą I. Kumžienei ir pasveikino naująjį pirmininką bei padovanojo jam tautiniais ornamentais puoštą kaklaraištį.
Janapolės bendruomenės praėjusiais metais atliktus darbus apžvelgė ir supažindino su ateityje numatomu įgyvendinti projektu bendruomenės pirmininkas Česlovas Ubartas. Jis įteikė padėkos raštus aktyviausiems bendruomenės nariams: Edmundui Kumžai, Daliai ir Edmondui Bagdonams, Irenai ir Jonui Kumžoms, Laimai ir Česlovui Žulkams. Bendruomenės buhalterė Irena Kumžienė pateikė finansinės veiklos ataskaitą. Č. Ubartas dabar vadovauja Luokės seniūnijai, kur daug laiko užima tiesioginių pareigų atlikimas, tačiau, bendruomenės narių paprašytas, sutiko toliau vadovauti bendruomenei.
Sveikinimo žodį tarė Savivaldybės meras Vytautas Kleiva. Visus domino Janapolės kultūros namų likimas. Meras paaiškino, jog rajono valdžia planuoja mokyklos pastatą praplėsti, kad jame galėtų įsikurti kultūros namai. Senųjų kultūros namų remontuoti netikslinga. Apie įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus kalbėjo Telšių VVG administratorė Virginija Jasevičienė. Varnių seniūnijos seniūnas Rolandas Bružas pasidžiaugė aktyvia bendruomenės veikla, pasveikino Janapolės „Bočius“.
Renginyje dalyvavo kredito unijos „Žemaitijos iždas“ atstovė, kuri supažindino su teikiamomis paslaugomis, kvietė žmones tapti unijos nariais. Varnių regioninio parko direktorė Irena Zimblienė papasakojo apie regioninį parką, pakvietė atvykti ir apžiūrėti regioninio parko Lankytojų centre įrengtos ekspozicijos „Septyni keliai iš Varnių“. Gerąja darbo patirtimi pasidalijo Ožtakių kaimo bendruomenės pirmininkas Andrius Bajorūnas. Ožtakiškiai pagal laimėtą projektą įsigijo kilnojamąją kino aparatūrą. Vyras pažadėjo vasarą atvykti ir parodyti filmų.
Janapoliškiai ir svečiai klausėsi nuotaikingo Ryškėnų „Bočių“ kaimo kapelos „Čia ir dabar“ koncerto. Vėliau vyko vakaronė. Pupiniškės šeimininkės Margarita Pabijonavičienė ir Marytė Servienė vaišino visus karštais pyragėliais su sultiniu. Susirinkusiuosius linksmino Daiva Litvinienė, kuri pradėjo dirbti Janapolėje meno vadove. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt