Iš­sis­ky­rus vals­tie­čių ir T. Le­ka­vi­čiaus ke­liams, šis stei­gia vi­suo­me­ni­nį rin­ki­mų ko­mi­te­tą

Parašė:  2018-10-05

Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­gos Tel­šių sky­riaus ir jų kel­to kan­di­da­to tie­sio­gi­niuo­se me­ro rin­ki­muo­se To­mo Le­ka­vi­čiaus ke­liai iš­si­sky­rė. Ne­te­kę kan­di­da­to, vals­tie­čiai šiuo me­tu ieš­ko nau­jo, o T. Le­ka­vi­čius bu­ria žmo­nes ir ar­ti­miau­siu me­tu ke­ti­na steig­ti vi­suo­me­ni­nį rin­ki­mų ko­mi­te­tą.
„Ne­su­ta­po mū­sų po­žiū­riai, ver­ty­bės, – „Tel­šių ŽI­NIOMS“ tei­gė Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­gos Tel­šių sky­riaus pir­mi­nin­kė Vil­ma Rum­šie­nė. – To­mas Le­ka­vi­čius jau­nas, jo po­žiū­riai li­be­ra­les­ni. Mes – Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­ga – esa­me la­biau kon­ser­va­to­riš­kes­nių idė­jų ša­li­nin­kai, ty­les­ni, ra­mes­ni, lai­ko­mės tra­di­ci­jų.“ V. Rum­šie­nė tvir­ti­no, kad dėl mi­nė­tų skir­tu­mų abi­pu­siu su­ta­ri­mu jos va­do­vau­ja­mo sky­riaus ir T. Le­ka­vi­čiaus ke­liai iš­si­sky­rė. Esą šiuo me­tu sky­rius žval­go­si nau­jo kan­di­da­to į me­rus. „Su T. Le­ka­vi­čiu­mi pa­sku­bė­jo­me, ne­be­no­ri­me to kar­to­ti. Mū­sų nau­jas kan­di­da­tas paaiš­kės po ke­lių mė­ne­sių“, – sa­kė pir­mi­nin­kė.
„Ne man bu­vo ši par­ti­ja skir­ta, o aš – ne jai, – „Tel­šių ŽI­NIOMS“ ko­men­ta­vo sa­vo pa­si­trau­ki­mą T. Le­ka­vi­čius. – Pas­ku­bė­jau tap­da­mas jų kan­di­da­tu. Vė­liau ta­po aiš­ku, kad ne­su­tam­pa mū­sų in­te­re­sai, sie­kiai, tu­ri­me skir­tin­gas vi­zi­jas.“ Ta­čiau T. Le­ka­vi­čius iš ra­jo­no po­li­ti­nės pa­dan­gės trauk­tis ne­ke­ti­na: bu­ria žmo­nes ir ar­ti­miau­siu me­tu – po dvie­jų tri­jų sa­vai­čių – ke­ti­na teik­ti do­ku­men­tus Vy­riau­sia­jai rin­ki­mų ko­mi­si­jai dėl nau­jo vi­suo­me­ni­nio rin­ki­mų ko­mi­te­to re­gist­ra­vi­mo. „Šiuo me­tu ko­mi­te­to idė­ja vie­ni­ja apie 70 žmo­nių ir skai­čius nuo­lat di­dė­ja. Or­ga­ni­zuo­ja­me su­si­ti­ki­mus, kal­ba­mės, dė­lio­ja­me tiks­lus, – tei­gė pa­šne­ko­vas. – Tu­ri­me ir pre­li­mi­na­rų, kol kas tik žo­di­niu bū­du su­da­ry­tą rin­ki­mų ko­mi­te­to kan­di­da­tų į Ta­ry­bos na­rius są­ra­šą. Ja­me – apie 20 as­me­nų.“ Į rin­ki­mus bū­si­mą vi­suo­me­ni­nį rin­ki­mų ko­mi­te­tą ves T. Le­ka­vi­čius: jo kan­di­da­tū­ra bus ke­lia­ma tie­sio­gi­niuo­se Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ro rin­ki­muo­se.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Jonas parašė:

  Chi, chi, chi, cha, cha, cha, cho, cho, cho, chu, chu, chu, che, che, che, chi, chi, chi, cha, cha, cha, cho, cho, cho, chu, chu, chu, che, che, che, chi, chi, chi, cha, cha, cha, cho, cho, cho, chu, chu, chu, che, che, che,… oi negaliu Rumšienė paseno!!!!! Nors teisingai sakoma su kuo susidėsi tuo ir pats paliksi. Chi, chi, chi, cha, cha, cha,…

 2. Super parašė:

  Pagaliau situacija Telsiu rajone pageres! Nes dabartine valdzia, kalbu apie visas partijas ir nepartinius, baigia nustekenti rajona :((((

  1. Tep parašė:

   Nusileis mesijas iš dangaus ir rajone pagerės.

 3. To ten parašė:

  100 kartu geriau nauji, nei dabartiniai. Viska jau parode ka sugeba. Baisiau jau but ir nebegali!!!

 4. Prabudusi meška parašė:

  Laba zemaice ir zemaitis.Kuo jus visi kap kalis is sunis komentarus kaluojat kap sakala?
  Juk bus sukorts komitets laba greitu ciesu ,i katron galesit patis atet i paklaust Toma Lekaviciaus a uns y ousviaus statytinis ane ,kokei anuo plana i sieke.Mona zinuom Tuomov jau buvo pasiulita direktoriaus pavaduotoja kede, atsisaki uns anuos nes ne pinigu i garbes anam rek.Je mes uz zidruju ekranu susisiedi temokam knopkis spaudyt i drapstyt veins keta purvas ,tep vesa lekusi gyvenima i nugyvensma .ZEMAICIA genetiniam kodi ira uzprogramouta but kovotoju tai kovok su tas kas tureji sansa pakeist kazkon i nieka nepakeiti.Manau gana tu graziu zodziu ,pazadu ,aferu .Esam zemaitiskas meskas,katruos mieguoji ilga laika tarpa.Laiks prabusti Meskas i ginti sakalaus is musu gimtenis.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt