Iš­sis­ky­rus vals­tie­čių ir T. Le­ka­vi­čiaus ke­liams, šis stei­gia vi­suo­me­ni­nį rin­ki­mų ko­mi­te­tą

Parašė:  2018-10-05

Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­gos Tel­šių sky­riaus ir jų kel­to kan­di­da­to tie­sio­gi­niuo­se me­ro rin­ki­muo­se To­mo Le­ka­vi­čiaus ke­liai iš­si­sky­rė. Ne­te­kę kan­di­da­to, vals­tie­čiai šiuo me­tu ieš­ko nau­jo, o T. Le­ka­vi­čius bu­ria žmo­nes ir ar­ti­miau­siu me­tu ke­ti­na steig­ti vi­suo­me­ni­nį rin­ki­mų ko­mi­te­tą.
„Ne­su­ta­po mū­sų po­žiū­riai, ver­ty­bės, – „Tel­šių ŽI­NIOMS“ tei­gė Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­gos Tel­šių sky­riaus pir­mi­nin­kė Vil­ma Rum­šie­nė. – To­mas Le­ka­vi­čius jau­nas, jo po­žiū­riai li­be­ra­les­ni. Mes – Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­ga – esa­me la­biau kon­ser­va­to­riš­kes­nių idė­jų ša­li­nin­kai, ty­les­ni, ra­mes­ni, lai­ko­mės tra­di­ci­jų.“ V. Rum­šie­nė tvir­ti­no, kad dėl mi­nė­tų skir­tu­mų abi­pu­siu su­ta­ri­mu jos va­do­vau­ja­mo sky­riaus ir T. Le­ka­vi­čiaus ke­liai iš­si­sky­rė. Esą šiuo me­tu sky­rius žval­go­si nau­jo kan­di­da­to į me­rus. „Su T. Le­ka­vi­čiu­mi pa­sku­bė­jo­me, ne­be­no­ri­me to kar­to­ti. Mū­sų nau­jas kan­di­da­tas paaiš­kės po ke­lių mė­ne­sių“, – sa­kė pir­mi­nin­kė.
„Ne man bu­vo ši par­ti­ja skir­ta, o aš – ne jai, – „Tel­šių ŽI­NIOMS“ ko­men­ta­vo sa­vo pa­si­trau­ki­mą T. Le­ka­vi­čius. – Pas­ku­bė­jau tap­da­mas jų kan­di­da­tu. Vė­liau ta­po aiš­ku, kad ne­su­tam­pa mū­sų in­te­re­sai, sie­kiai, tu­ri­me skir­tin­gas vi­zi­jas.“ Ta­čiau T. Le­ka­vi­čius iš ra­jo­no po­li­ti­nės pa­dan­gės trauk­tis ne­ke­ti­na: bu­ria žmo­nes ir ar­ti­miau­siu me­tu – po dvie­jų tri­jų sa­vai­čių – ke­ti­na teik­ti do­ku­men­tus Vy­riau­sia­jai rin­ki­mų ko­mi­si­jai dėl nau­jo vi­suo­me­ni­nio rin­ki­mų ko­mi­te­to re­gist­ra­vi­mo. „Šiuo me­tu ko­mi­te­to idė­ja vie­ni­ja apie 70 žmo­nių ir skai­čius nuo­lat di­dė­ja. Or­ga­ni­zuo­ja­me su­si­ti­ki­mus, kal­ba­mės, dė­lio­ja­me tiks­lus, – tei­gė pa­šne­ko­vas. – Tu­ri­me ir pre­li­mi­na­rų, kol kas tik žo­di­niu bū­du su­da­ry­tą rin­ki­mų ko­mi­te­to kan­di­da­tų į Ta­ry­bos na­rius są­ra­šą. Ja­me – apie 20 as­me­nų.“ Į rin­ki­mus bū­si­mą vi­suo­me­ni­nį rin­ki­mų ko­mi­te­tą ves T. Le­ka­vi­čius: jo kan­di­da­tū­ra bus ke­lia­ma tie­sio­gi­niuo­se Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės me­ro rin­ki­muo­se.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Jolita parašė:

  Be galo smagu, kad jaunas, energingas, pilnas naujų įdėjų žmogus eina į rinkimus.

 2. Palaikau parašė:

  Manau bloga naujiena partiju vadukams ypac Baceviciui su visu ale komitetu.Manau valstieciai turetu pasigaileti.Nepazystu Lekaviciaus bet kad nauji jauni zmones nori patys tvarkytis cia namuose Telsiuose sveikintina.

 3. Seip parašė:

  Matyt dauguma čia komentuojančių skaitot mintis nes žinot jo vizijas, idėjas net strategiją kuri atgaivins Telšius nes apart kad ruošiasi kurti komitetą bei kandidatuoti į merus daugiau šis januolis net nekalba. Taip pat jokių vizijų bei misijų nebuvo įvardyta paskelbus jį ir valstiečių kandidatu tik tai ką kas dieną eskaluoja gėdos stulpas jog Telšiai tuštėja, kad Telšių grožiu nebėra kam grožėtis. Percituoti kitų mintis daug proto nereikia.

 4. Anonimas parašė:

  Kazin ar skaito, turbut greiciausiai kalba apie Toma kaip apie asmenybe. Cia apie jo tikslus ir siekius nieks nekalba, pakalbes jis pats kai ateis tam laikas.

 5. Telšietis parašė:

  Tomas Lekavičius, tai veiklus, ryžtingas, ambicingas, tikslingai siekiantis savo užsibrėžtų tikslų, žmogus. Tai labai nepatinka, seniesiems, korumpuotiems, tik savo naudos žiūritiems klanams ir jų atstovams, kurie, kaip rodo ir paskutiniai įvykiai Telšių politinėje padangėje, ilgą laiką jautėsi nebaudžiami ir norėdami pralobti, kurpė įvairias korupcinias schemas. Reikia tam padaryti galą. Tai galime padaryti tik visų mūsų pastangomis, palaikant Tomą ir jo gerų tikslų Telšiams ir jo gyventojams, siekiančią komandą.

 6. . parašė:

  Pats plačiausias ir protingiausias kaip ir profesorius.

 7. che che che parašė:

  turbut profesorius cia ir raso visus pagiriamuosius liaupsinamuosius komentarus is savo katedros

 8. parašė:

  irgi už jauną. Bet tas jaunas niekur politikoje nedalyvavo ir staiga taps meru. Visas pilnas idėjų tik klausimas kieno tos idėjos? Jo uošvis buvęs miesto architektas ir dabar vis pramušinėja visokio lygio projektus tai kai išrinksim jį meru, tų projektų pasipils kaip iš gausybės rago. Komentatoriai neblogai rašo, kad jaunas, gražus…Man jo žmona gražesnė, gal ją pasiūlykime rinkti meru. Telšiams reikia naujo veido, kuris neturėtų jokių ryšių su jokias buvusiais ir gražiai ar ne visai pašalintais nuo valdžios olimpo.

 9. Telsietis parašė:

  Kiek pazistu Toma, jis visada turejo aisku poziuri visais klausimais, todel nemanau, kad tai tas zmogus, kuris pasiduotu kitu itakai. O kalbant apie uosvi architekta, tai gal pazvenkime i viska is kitos puses. Jo laikais Telsiai bent klestejo meno prasme, daugybe graziu, lankytinu vietu Telsiuose yra jo indelis ar iniciatyva.

 10. Gyventojas parašė:

  Pritariu, kad Tomas ne toks žmogus, kuris pasiduotų kitų įtakai. Ir nepainiokit čia uošvio tie komentatoriai, kurie neturit žalio supratimo ką rašot aplamai. Dirbkit savo darbus! Tomas labai veiklus ir energingas, Telšiams reikia tokių žmonių. O kalbant apie uošvį, tai jo dėka miestas ir yra toks kokį matome dabar. Tik, kad jau pradėjo “kerpėti” dabartinės valdžios “dėka”. Verst juos lauk, tuos savanaudžius ir duoti jauniems valdyti!!!!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt