Iš Telšių – keturi pretendentai „Auksinio fenikso“ apdovanojimui gauti

Parašė:  2013-11-11
Lapkričio 29 d. Anykščių kultūros centre antrą kartą šalyje iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti didžiausios šalies kultūros bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos – apdovanojimai „Auksinis feniksas“. „Auksinis feniksas“ – tai svarbiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje. Tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūrai kurti, plėsti, perduoti, saugoti bei kultūros centrų sistemai vystyti, tobulinti ir viešinti.

„Auksiniai feniksai“ bus įteikti „Geriausiam metų kultūros centro vadovui“; „Geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui“; „Geriausiam metų kultūros centro partneriui“; „Metų kultūros mecenatui ar rėmėjui“ ir „Metų kultūros politikui“. Į keturias iš penkių nominacijų pretenduoja Telšių rajono įstaigos, organizacijos bei pavieniai asmenys. Tarp septynių pretendentų „Geriausio metų kultūros centro vadovo“ nominacijai gauti yra Telšių rajono Nevarėnų kultūros centro direktorius Albinas Šmukšta. „Geriausiu metų kultūros ir meno kūrėju“ siūlomas Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto profesorius Romualdas Inčirauskas. Pretendentų sąraše nominacijai „Geriausias metų kultūros centro partneris“ gauti – Lietuvos šaulių sąjungos Telšių apskrities Žemaitijos šaulių 8-oji rinktinė, vadas Vaclovas Ringys, o nominantų „Metų kultūros mecenatas ar rėmėjas“ gretose yra VĮ Telšių miškų urėdija, urėdas Bronislavas Banys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt