Gul­bių gel­bė­ji­mo ope­ra­ci­ja

Parašė:  2018-10-09

Spa­lio 4 die­ną „Tel­šių ŽI­NIOS“ su­lau­kė su­ne­ri­mu­sios mo­te­riš­kės skam­bu­čio. Tel­šiš­kė Da­nu­tė pra­šė kuo sku­biau pa­dė­ti su­ras­ti žmo­nes, ku­rie iš­gel­bė­tų į žve­jų va­lus įkliu­vu­sias gul­bes.
Net du jau­nik­liai Mas­čio eže­ro pa­kran­tė­je įnir­tin­gai ko­vo­jo dėl sa­vo gy­vy­bės, no­rė­da­mi iš­si­va­duo­ti iš jų ko­jas ir spar­nus ap­su­ku­sio va­lo.
Į pa­gal­bą at­sku­bė­jo Ap­lin­kos mi­nis­te­ri­jos Šiau­lių re­gio­no ap­lin­kos ap­sau­gos de­par­ta­men­to Tel­šių ra­jo­no agen­tū­ros vir­ši­nin­kė Re­na­ta Stan­ku­vie­nė ir vy­riau­sia­sis spe­cia­lis­tas And­rius Jan­kaus­kas. Ge­rai, kad ša­lia va­lo bu­vę kab­liu­kai ne­kliu­dė gul­bių jau­nik­lių, tad paukš­čiams šį kar­tą vis­kas bai­gė­si be gi­lių žaiz­dų. Gam­to­sau­gi­nin­kai ne­tru­kus iš­va­da­vo gul­bes ir jos, mo­suo­da­mos spar­nais, sėk­min­gai nu­siy­rė eže­ro van­de­ni­mis prie sa­vo šei­mos na­rių.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar esate patenkinti Telšių rajono savivaldybės tarybos rinkimų rezultatais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt