Gerų emocijų lavina Nevarėnuose

Parašė:  2018-03-13

Nevarėnų moterys Kovo 8-osios proga gavo ypatingą dovaną: kultūros centre gražiausias dainas joms skyrė iš viso rajono suvažiavę duetai. Kiekvieną renginio viešnią su gėlės žiedu pasitiko Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas. Išeinant įteiktos Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Urbono atvežtos tulpės. Salė tiesiog sprogo nuo gerų emocijų!
Pirmieji į sceną žengė šeimininkai – Nevarėnų kultūros centro direktorius Albinas Šmukšta su žmona Aldona.
Subtiliu pasirodymu susirinkusiuosius sužavėjo dar vienas šeimyninis duetas – Gintaras ir Margarita Vainučiai iš Upynos.
Mitkaitiškės Genovaitė Skabeikienė ir Danutė Kničiūnienė dovanojo porą nuotaikingų dainų.
Puikiai scenoje derėjo ryškėniškių Sandros ir Sigito Petrulių balsai.
Žvilgsnį prikaustė Telšių kultūros centro merginos: Agnė Jakavičiutė, Alina Gintalienė ir Sigita Dacienė. Koncerte dalyvavę vyrai sakė, kad jeigu garso ir būtų nelikę, būtų pakakę vien vaizdo – buvo tobula.
Susikibti už parankių ir palinguoti žiūrovus privertė duetas iš Tryškių – Egidijus Einikis ir Jolanta Kriščiūnienė.
Puikiai skambėjo Agnės Jakavičiutės ir Lino Senkaus dainos. Jie atstovavo Buožėnams.
Su Dainora Petrauskaite ir Irmina Meškauskaite iš Žarėnų, Martynu Miliausku ir Stanislovu Grigalausku bei Igno Lukošiaus ir Sandros Vaičiulytės duetu iš Nevarėnų jau dainavo visa salė.
Didžiausias netikėtumas: Nevarėnų seniūnijos seniūnė Vilma Šakienė į sceną žengė su Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Sauliumi Urbonu. „Draugų daina“ abejingų nepaliko.
Koncerte taip pat dainavo projekto „X Faktorius“ dalyvė Simona Spudytė iš Telšių, šoko telšiškė Meda Laurinavičiutė ir Erikas Blynovas iš Nevarėnų.
Koncerto dalyviams įteikti padėkos raštai, statulėlės.
Renginį vedė Gediminas Jokubauskas iš Sedos.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt