Gera žinia telšiškiams: baigiama rekonstruoti Pramonės gatvė

Parašė:  2019-10-15

Pramonės gatvėje, Telšiuose, veiklą vykdo įvairūs verslo subjektai: gamyklos, siuvyklos, statybos įmonės ir kt. Tai viena iš pagrindinių miesto ekonominių arterijų, kurioje vyksta gana intensyvus transporto priemonių eismas. Todėl praėjusių metų pabaigoje prasidėję gatvės rekonstrukcijos darbai verslininkams sukėlė nemažai nepatogumų.
Bet visi suprato, jog reikia pakentėti, nes gatvės būklė buvo išties prasta: lopytomis ir nelopytomis duobėmis padengta gatvės danga, šaligatvis buvo įrengtas tik dalyje gatvės ir tik vienoje jos pusėje, neturėjo nuovažų. Todėl pėstieji ir dviratininkai dažniausiai būdavo priversti judėti važiuojamosios dalies pakraščiu arba šalikele. Gatvės atkarpoje nebuvo jokių pėsčiųjų ir dviratininkų eismo saugumą užtikrinančių priemonių, nepakankamas gatvės apšvietimas buvo nesaugus ir kėlė nepatogumų gyventojams.
Pramonės gatvės rekonstrukcijos darbus atliko UAB „Telšių keliai“. Projekto metu rekonstruota apie 1 683 m ilgio Pramonės gatvės atkarpa nuo Sedos gatvės iki Geležinkelio gatvės, įdiegtos eismo saugumą gerinančios priemonės, įrengti lietaus nuotekų tinklai, automobilių stovėjimo aikštelė, autobusų apsisukimo aikštelė, atlikti teritorijos sutvarkymo darbai.
„Šiuo metu gatvės darbų baigtumas yra 99,99 proc., eismas gatvėje atidarytas, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė UAB „Telšių keliai“ vadovas Valdas Knystautas. – Liko apželdinimo darbai – reikia pasodinti 23 medžius. Taip pat reikia įrengti suoliukus ir automobilių stovėjimo aikštelės keleivių laukimo paviljoną. Darbus atliksime artimiausiu metu.“
Telšių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistas Mindaugas Norkus „Telšių ŽINIOMS“ sakė, kad jokių pretenzijų rangovui dėl atliekamų Pramonės gatvės rekonstrukcijos darbų Savivaldybė neturėjo. „Tačiau darbai dar nėra visiškai baigti, – kalbėjo M. Norkus. – Dar laukia teritorijos sutvarkymo, apželdinimo darbai. Ne viskas padaryta ir su gatvės ženklinimu. Bet gatvę jau galima eksploatuoti. Manau, kad visi fiziniai darbai bus baigti šiais metais. Liks tik „popieriniai“.“
Anot Statybos ir urbanistikos skyriaus vyr. specialisto, rekonstrukcijos darbų metu buvo gauta daug prašymų iš verslo subjektų, kurie savo veiklą vykdo Pramonės gatvėje. Daugiausia verslininkai pageidavo, jog būtų įrengtos platesnės nuovažos. Rangovas į šiuos prašymus atsižvelgė geranoriškai.
Bendra projekto vertė – 1,723 mln. Eur, iš kurių Europos Sąjungos fondų lėšos sudaro 1,132 mln. Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 99,9 tūkst. Eur, Telšių rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 491,1 tūkst. Eur.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. geras parašė:

    kiek atėmėt iš kultūros centro lėšų tai rekonstrukcijai

  2. parašė:

    O kam tos kultūros Telšiams, visi mes kultūringai sėdim… vieni savivaldybėje, kiti tikėkimės sės už grotų… kultūringai už kultūringus darbus…

  3. Jadvyga parašė:

    Nesupratau,o kokios toje gatvėje yra gamyklos,o siuvyklos,statybos įmonės ir ar jau toks ten intensyvus transporto priemonių eismas ?Juk tas rajonas yra miręs,o gal jau ten vėl veikia buvusios įmonės,kurios buvo sukūrusios šimtus darbo vietų Telšių gyventojams?Ar čia tik kelių verslininkų,užgaida,kad ta gatvė būtų rekonstruojama?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt