Eugenija ir Antanas Gontai atšventė Deimantines vestuves

Parašė:  2017-07-11

Telšių rajono Gadūnavo seniūnijos Slėdų kaimo gyventojai Eugenija (82 metų) ir Antanas (85 metų) Gontai atšventė Deimantines vestuves. Prasmingos šventės proga sutuoktinių pasveikinti atvyko Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas ir Gadūnavo seniūnė Inesa Kęsminienė.
Giedra AKAVICKIENĖ
Su gėlėmis ir pagerbimo raštu atvykęs Savivaldybės administracijos direktorius S. Urbonas 60 metų kartu gyvenantiems sutuoktiniams linkėjo stiprios sveikatos, darnos, dvasinės ramybės, artimųjų paramos ir meilės. „Tegul Jūsų namuose nestinga šilumos, ramybės ir gerumo“, – nuoširdžius žodžius tarė S. Urbonas.
Gražiausius linkėjimus nuo Gadūnavo seniūnijos perdavė seniūnė I. Kęsminienė. „Gerb. Eugenija ir Antanas Gontai, Judviejų pasirinkta 60-ies bendro gyvenimo metų kelionė be galo prasminga, kilni, džiuginanti ir pavyzdys jaunajai kartai. Jubiliejinių, Deimantinių, vestuvių proga linkime, kad Jūsų šeimos židiny ir toliau skleistųsi meilė, jaukumas, supratimas ir pagarba vienas kitam, kad būtumėte apsupti artimųjų meilės, paramos, patirtumėte daug džiaugsmo akimirkų“, – sakė seniūnė.
Gontai užaugino 3 vaikus, sulaukė 7 anūkų ir 8 proanūkių. Eugenija daugelį metų dirbo mezgėja, o Antanas – elektriku-energetiku.
Visą gyvenimą sutuoktiniai plušėjo ir savo ūkyje. Garbaus amžiaus sutuoktiniai be darbo nesėdi ir dabar: kiek leidžia jėgos, sukasi savo sodyboje – augina vištas, laiko bičių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar patenkinti mokinių maitinimu ugdymo įstaigose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt