Du Dominykai – Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninio etapo nugalėtojai

Parašė:  2019-02-08

Sausio 30 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso 5–12 klasių mokinių Telšių rajono etapas.
Septyniolika konkurso dalyvių vertino komisija: pirmininkė Kauno miesto kamerinio teatro aktorė Margarita Bladženauskaitė, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Kristina Ežerskienė, Telšių Žemaitės dramos teatro režisierė, Vaikų ir jaunimo studijos „Savi“ vadovė Laimutė Pocevičienė, režisierius Ramūnas Kulikauskas, Telšių Žemaitės dramos teatro režisierius Donatas Žilinskas.
Komisijos nariai pasidžiaugė, kad kasmet nemažėja dalyvių skaičius, nors vis didesniu iššūkiu mokytojams tampa parinkti kartu su mokiniu tekstą, kad jis padėtų tarsi atsiskleisti mokinio sielai, kad nebūtų svetimas.
Komisijos pirmininkė akcentavo, kad mokytojas ir mokinys visų pirma turėtų apsispręsti, kokią žinutę perduos tekstu. Režisierė L. Pocevičienė pasidžiaugė, kad pasirinkti tekstai, ypač jaunesniųjų grupėje, šiemet buvo tikrai labai įdomūs.
Tarp 9–12 klasių skaitovų 1 vietą pelnė Dominykas Vaitiekus iš Telšių Žemaitės gimnazijos IIIa klasės. Jo mokytoja – Dalia Pabrėžienė. Vaikinas skaitė Vytauto Mačernio „Aš atnešiau jums saulės“.
Tarp 5–8 klasių skaitovų komisiją sužavėjo kitas Dominykas Vaitiekus iš Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos 7 klasės. Jo mokytoja – Gaiva Gustienė. Vaikinas pristatė ištrauką iš Rebekos Unos knygos „Atjunk“.
Abu Dominykai Telšių rajonui atstovaus regioniniame etape. Kur jis vyks, kol kas nėra tiksliai žinoma.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Liepos pabaigoje sukanka 100 dienų, kada pareigas pradėjo eiti tiesiogiai išrinktas Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. Kaip vertinate naujojo rajono vadovo veiklą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt