Draugauju su muzika

Parašė:  2017-07-06

Muzika suteikia gyvenimui spalvų, suartina panašaus mąstymo žmones. Todėl neatsitiktinai šio projekto vykdytojos, Viešvėnų pagrindinės mokyklos mokytojos Ilona Bičkienė, Janina Milašienė, Edita Barsienė ir modernaus muzikinio lavinimo „Conmusica“ mokyklos vadovė Kristina Bagdonienė bei mokytojos Gertrūda Čerepokaitė ir Jurgita Nagienė, turinčios įvairią, savitą patirtį darbe su vaikais, susibūrė į darnią, išradingą komandą ir parengė projektą – 3-ijų parų kūrybinę stovyklą „Draugauju su muzika“.
Birželio 19–22 d. Telšių vyskupijos Jaunimo centre ir modernaus muzikinio lavinimo mokyklos „Conmusica“ patalpose netilo smagus vaikų klegesys, nes karaliavo muzika, dainos, žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, talentai, muzikiniai filmai ir kitos veiklos, skirtos vaikų saviraiškai ir emocinei kultūrai ugdyti. 20 Viešvėnų pagrindinės mokyklos mokinių ir keletas „Conmusica“ mokyklėlę lankančių vaikų noriai ir aktyviai dalyvavo visose veiklose ir kartu sukūrė improvizuotą muzikinę pasaką „Pasakų šaly…“ Vaikai taip pat aplankė Plungėje esantį Mykolo Oginskio dvarą ir parką. Susipažino su garsiojo polonezo „Atsisveikinimas su tėvyne“ autoriaus gyvenimu ir veikla, pasiskirstę į grupes, ieškojo įvairių parke esančių įdomių objektų, statinių, augalų ir prie jų išradingai fotografavosi. Visiems paliko įspūdį graži rūmų aplinka ir didelė Oginskio liepa…
Vakarais, po įvairių veiklų, vaikus džiugino linksmos pramogos. Ilgai visų stovyklautojų atmintyje išliks vakarėjančių Telšių vaizdas iš Masčio ežero, smagus pasivažinėjimas „tuktukais“ bei draugiškos rungtynės Plungės konferencijų ir laisvalaikio centro „Porto“ boulinge. Už patirtus įspūdžius nuoširdų ačiū tariame projekto finansuotojams bei rėmėjams.
Stovyklos uždarymo valandėlę, žaisdami „Linkėjimų lietų“, ašarų nebraukėme, nes visi supratome, kad šio projekto tęsinys tikrai bus, kad muzika mus vėl sukvies į būrį ir įkvėps daryti kažką gražaus, sužinoti naujų dalykų.
Viešvėnų pagrindinės mokyklos vyr. socialinė pedagogė Edita BARSIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar K. Trečiokas nesupainiojo interesų Tarybos posėdyje proteguodamas radiją, kurioje pats iki tol vedė laidą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt