Degusio namo gyventojai aplinkiniams dėkoja už geraširdiškumą

Parašė:  2014-02-06
Praėjusį ketvirtadienį Telšiuose, Palangos gatvėje, degė gyvenamasis namas. Netrukus gimdysianti moteris su savo senjore mama ir dviem mažamečiais vaikais spėjo pabėgti iš liepsnojančio pastato. Praėjus savaitei po nelaimės, šeima pamažu atsigauna nuo patirto šoko ir nuoširdžiai dėkoja ugniagesiams bei visiems juos užjaučiantiems ir paremiantiems žmonėms.

Ketvirtadienio vakarą besilaukianti Jurgita Avelienė su šešerių bei dvylikos metų sūnumis jau ruošėsi miegoti. Antrajame namo aukšte išgirdusi traškesį, pagalvojo, kad tai pelės. Apie vis stiprėjantį garsą moteris pranešė tame pačiame name gyvenančiai mamai. Ši, išėjusi į lauką, išvydo degančią mansardą. Name dingo elektra.
Vienas berniukas jau miegojo. Jį pažadinusios moterys su abiem atžalomis išbėgo į lauką. Vaikas dar spėjo pagriebti nešiojamąjį kompiuterį. Ugniagesiams gelbėtojams apie gaisrą pranešta 22.04 val. Jiems atvykus, liepsna veržėsi pro mansardos langą.
Per gaisrą sudegė namo stogas, medinis perdengimas, namų apyvokos daiktai, pirmas aukštas sulietas vandeniu. Gegužę gimdysianti moteris džiaugiasi bent tuo, jog nebuvo nusipirkusi vežimėlio ir lovelės kūdikiui – šiuos daiktus taip pat būtų praradusi.
Apie nelaimę sužinojęs šeimos galva iš užsienio parskubėjo namo. Bilietus už kelionę apmokėjo bendrovės „EJ Renovacija“, kurioje vyras dirba, kolektyvas.
Iš neseniai remontuoto antrojo namo aukšto liko tik degėsiai. Šiuo metu šeima tvarko gaisro padarinius.
Sutuoktiniai su dviem vaikais glaudžiasi nuo ugnies apsaugotame pirmajame namo aukšte esančiame kambaryje.
J. Avelienė „Telšių ŽINIOMS“ teigė esanti be galo dėkinga Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos darbuotojams už profesionalumą ir žmogiškumą. Pasak moters, operatyviai atvykę ugniagesiai liepsnojantį namą gesino kelias valandas ir netgi padėjo išnešti į lauką visus sudegusius daiktus. Telšiškė įsitikinusi, jog menkai mokamą darbą dirbantys ugniagesiai už sunkų triūsą gesinant namą yra verti begalinės pagarbos ir padėkos.
J. Avelienė su šeima taip pat nuoširdžiai dėkoja vyro darbdavei bendrovei „EJ Renovacija“, bendradarbiams, kaimynams, draugams ir artimiesiems už finansinę ir žmogišką pagalbą. Šeima teigia nesitikėjusi, jog nelaimės atveju sulauks tokios aplinkinių paramos.
Kol kas neaišku, dėl kokių priežasčių namas užsidegė: dėl dūmtraukio ar elektros instaliacijos.
„Telšių ŽINIOS“ kreipiasi į visus geros valios žmones: galintieji paremti nuo gaisro nukentėjusią šeimą prašomi pervesti pinigėlių į banko sąskaitą (Jurgita Avelienė, LT 794010042800220762).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt