Deimantinės Stanislavos ir Juozapo Černiauskų vestuvės

Parašė:  2019-03-20

Telšiškiai Stanislava ir Juozapas Černiauskai atšventė bendro gyvenimo 60-ąsias metines. Šeimos apsuptyje atnaujino santuokos įžadus ir atšoko deimantines vestuves.
Porą laimino prelatas Juozas Šiurys. Telšių miesto gyventojų atvyko pasveikinti Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas.
Aurelija SERVIENĖ
Stanislava ir Juozapas susipažino dirbdami kolūkio darbus, o po darbų vis dažniau susitikdavo šokiuose.
Moteris prisipažino, kad jaunystėje buvusi išdidi. „Pasakiau Juozapui, kad esi piemuo ir manęs nelydėk… O išėjo gyvenime taip, kad jau gyvename kartu 60 metų“, – pasakojo Stanislava ir žvelgdama į savo vyrą pridūrė, jog geresnio vyro turbūt ir nebūtų gavusi.
Tik sukūrę šeimą jaunavedžiai ilgokai gyveno Žemaičių Kalvarijoje, kiek vėliau dėl vykdytų melioracijos darbų išsikėlė gyventi į Telšius. Černiauskų šeimoje užaugo du sūnūs – Saulius ir Alvydas. Seneliai turi keturis anūkėlius ir vieną proanūkę.
Deimantinių vestuvių proga abu sūnūs negailėjo gerų žodžių tėveliams, dėkojo už duotą gyvenimą, džiaugėsi darnia tėvų pora.
Telšiškiai Černiauskai savo vestuves prieš šešiasdešimt metų atšoko tuoj pat, kai tik Juozapas sugrįžo iš kariuomenės. „Prieš išeinant Juozapui į kariuomenę, buvome nemažai jau bendravę. Todėl visus tuos trejus tarnystės metus sąžiningai laukiau savo būsimo vyro. Tūkstančius laiškų vienas kitam prirašėme… Nenorėjau jo nuvilti ir laukiau“, – pasakojo moteris. Abu sutuoktiniai pamena, jog apie tai, kad ketina susirašyti, tėvams nesakė nė žodžio. O kai jau pasirašė dokumentus, pasisakė tėvams norintys imti „šliūbą“.
Stanislava ir Juozapas sakė esantys skirtingų charakterių. Vyriškis, priešingai nei moteris, – mažakalbis, ramaus charakterio. Stanislava juokavo: „Mano vyras rimtas, tylus, o aš jo vis klausinėju: ko nekalbi? Jis man atsako: kam man kalbėti, jei tu kalbi. Čia turbūt ir yra mūsų ilgo ir darnaus gyvenimo paslaptis.“
Deimantinių vestuvių proga Černiauskų namai buvo pilni džiaugsmo, skambių dainų, gražiausių linkėjimų, dvasinio pakylėjimo. Abu sutuoktiniai džiaugėsi turintys vienas kitą ir ta gražia proga sušoko jaunųjų valsą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Telšių „Telšiai“ naują NKL sezoną pradėjo pergalėmis (0)

Krepšinio klubas „Telšiai“ naują Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pradėjo skindamas pergales. Namuose spalio 3 d. […]

2019-08-27
SUPER FIESTA (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kiek metų skaitote „Telšių ŽINIAS“?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt