Daugiabučio gyventojai: „Parabolė“ atsiuntė šerną, tas iškniso ir paliko“

Parašė:  2017-10-03

Telšių Masčio gatvės Nr. 8 daugiabučio namo gyventojus papiktino, anot jų, negražūs šiuolaikinio verslo metodai: įmonė iš kliento paima pinigus, subjauroja bendrą namo nuosavybę – laiptinę, ir dingsta.
Giedra AKAVICKIENĖ
Darbininkai išsuko spynos varžtus
Devyniaaukštyje gyvenantis Gintaras Vainutis, nešinas nuotraukomis, kreipėsi į redakciją. Telšiškis pasakojo, kad interneto ir kabelinės televizijos paslaugas teikiančios UAB „Parabolė“ darbuotojai birbino su perforatoriumi, subjaurojo sieną, nuo pirmo iki šešto aukšto atlankstė metalines skydinių dureles, o spynai išsuko varžtus. Visa tai žmogus užfiksavo nuotraukose.
Be to, G. Vainučio teigimu, laiptinėje dirbę ir prišiukšlinę darbuotojai nepasivargino net šiukšlių susirinkti. Jiems išėjus, namo gyventoja iššlavė pritrupinto tinko likučius.
„Kokį šerną atsiuntė, tas iškniso ir paliko“, – piktinosi G. Vainutis. Pasak jo, kaimynai taip pat nepatenkinti tuo, kas padaryta laiptinėje, tačiau ne visi ryžtasi ieškoti teisybės.
Telšiškis tvirtino, jog „Parabolės“ darbuotojams įvykio vietoje priminęs pareigą sutvarkyti, ką šie pridirbę, taip pat skambinęs į įmonę ir kalbėjęsis su atsakingu asmeniu. Tačiau situacija daugiau kaip savaitę laiko nesikeitė. Matydamas, kad nesiruošiama tvarkyti laiptinės, gyventojas pagalbos kreipėsi į žurnalistus.
Durų kodas neapsaugojo nuo perforatoriaus
Masčio gatvės 8-ojo namo gyventojas G. Vainutis teigė norintis įspėti kitų daugiabučių namų gyventojus, kad „neįsileistų piratų“.
„Taip išeina, kad jie su perforatoriumi skinasi kelią į verslo viršūnes, o mums, gyventojams, palieka sutvarkyti tai, ką jie prikiaulino“, – sakė pašnekovas.
Jis pabrėžė, kad gyventojai saugo savo turtą, bet, deja, šį kartą nepavyko nusaugoti. Laiptinėje sumontuotos durys su kodine spyna, tačiau gali būti, kad kodą „Parabolės“ darbuotojams atskleidė pas juos paslaugas užsisakęs gyventojas.
G. Vainučio nuomone, darbus bendro naudojimo laiptinėje įmonės darbuotojai galėjo vykdyti tik susiderinę su komendantu, įgaliotu namo atstovu.
Pažadėjo sutvarkyti laiptinę
„Šis namas prijungtas prie optinio „Parabolės“ interneto ir kabelinės TV tinklo“, – skelbia „Parabolės“ lipdukas, priklijuotas Masčio gatvės 8-ojo daugiabučio laiptinėje.
Susisiekus su „Parabolės“ inžinieriumi Rimantu Alčausku, šis iš pradžių nenorėjo patikėti, kad jo darbuotojai išdraskė laiptinę ir paliko. „Gal tai kita įmonė“, – svarstė jis.
Po kiek laiko paskambinęs R. Alčauskas pripažino, kad vis dėlto Masčio gatvės devyniaaukščio laiptinėje kabelius tiesė „Parabolė“, ir pažadėjo artimiausiu metu viską sutvarkyti.
Į gyventojų priekaištus, kad laiptinė atrodo kaip po karo, „Parabolės“ atstovas pareiškė, kad kitaip buvo neįmanoma prijungti kliento buto prie tinklo. Pasiteiravus, kam reikėjo išsukinėti skydinės spynos varžtus, gal verčiau reikėjo surasti gyventoją, kuris turi raktą, R. Alčauskas patikino, kad „išsukti varžtai tėra smulkmenėlė“.
Kalbėdamas apie sienoje išmuštą tinką laidams tiesti, „Parabolės“ inžinierius tvirtino pasirūpinsiąs, kad ant išmuštos skylės būtų uždėta skarda – tokiu atveju, reikalui esant, daugiau nebereikės daužyti tinko.
„Žiurkės gali laidus nugraužti, tuomet gyventojai liktų be interneto ir televizijos“, – sakė jis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Giedrius parašė:

    Tai kad pasenęs Jūsų žinios 🙂 viskas senai sutvarkyta.

  2. Romas parašė:

    Kada gerbiama žiniasklaida baigs dergtis „komenendantais“juk jie skiriami tik kariomenės padaliniuose arba karo tislais.GĖDA girdėti prieš 50-60metų sukurtu sovėtiniu daugiabučiami žargonu

  3. Antanas parašė:

    Toks įspūdis, kad konkurentai paprašė Vainutį, kad šis blogai parašytų apie Parabolę. Įš patirties žinau, kad ši firma mažiausiai pridaro bėdos gyventojams. O Jūs pamatytumėt kaip grubiai savivaliauja daugiabučių laiptinėse įvesdami internetč kitų firmų darbuotojai.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar K. Trečiokas nesupainiojo interesų Tarybos posėdyje proteguodamas radiją, kurioje pats iki tol vedė laidą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 tzinios.lt