Darbus Respublikos gatvėje pristabdė archeologiniai tyrimai

Parašė:  2020-05-08

Dėl rekonstruojamos Respublikos gatvės į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją kreipėsi skaitytojai. Vieni piktinosi, jog vos tik prasidėję darbai atkarpoje tarp Žemaitės ir Telšės gatvių sustojo, kiti, kad dėl rekonstrukcijos darbų buvo uždaryta dalis Kęstučio gatvės, nors apie tokius ketinimus niekas neinformavo.
Galingai prasidėję dar vieno etapo Respublikos g. rekonstrukcijos darbai nepraėjus nė dviem savaitėms išsikvėpė. Išraususi pusę gatvės technika sustojo, o vėliau ir visai dingo. Telšiškiai ėmė domėtis, kodėl darbai nevyksta, bei piktintis, jog tokiu tempu ir „užsidegimu“ Respublikos gatvės laukia Telšių kultūros centro rekonstrukcijos likimas.
Kiti žmonės į redakciją skambino klausdami, kodėl buvo uždaryta dalis Kęstučio gatvės. Esą informuota buvo tik apie eismo ribojimą atkarpoje nuo Žemaitės g. iki Telšės g. Dėl šių priežasčių Kęstučio g. įsikūręs verslas nepasiruošė bręstančioms permainoms ir galimai prarado dalį klientų.
Pasak rekonstrukcijos darbus pagrindinėje Telšių miesto gatvėje atliekančios uždarosios akcinės bendrovės „Techsis“ direktoriaus Algirdo Birkanto, darbai Respublikos g. atkarpoje nuo Žemaitės g. iki Telšės g. sustojo, kadangi baigėsi leidimo atlikti archeologinius tyrimus minėtoje gatvėje galiojimo terminas. Dėl šalyje paskelbto karantino gauti naują nėra galimybės, nes LR kultūros ministras kovo 30 d. pasirašė įsakymą, pagal kurį balandžio 3 d. buvo išformuota tokius leidimus išduodančios Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Mokslinės archeologijos komisijos sudėtis.
„Nuo balandžio mėn. iki tol, kol bus patvirtinta nauja Mokslinės archeologijos komisijos sudėtis ir atliktos viešųjų pirkimų procedūros, Mokslinės archeologijos komisijos posėdžiai nevyksta, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė A. Birkantas, – Tikimės, kad greitai bus patvirtinta nauja komisijos sudėtis. Manau, tai turėtų išsispręsti per ateinančias dvi–tris savaites.“
Apie tai, kad gyventojai nebuvo informuoti dėl eismo ribojimo dalyje Kęstučio g., A. Birkantas sakė pirmą kartą girdintis. Esą eismo ribojimo schema buvo 3–4 kartus derinta. Galutiniame jos variante buvo numatyta riboti eismą ir dalyje Kęstučio gatvės. „Techsis“ direktorius apgailestavo, kad pirmą kartą paviešintoje schemoje braižytojai šiek tiek suklydo, todėl eismo ribojimo schemą viešina dar kartą.
A. Birkantas atsiprašė visų verslininkų už patiriamus nepatogumus ir informavo, kad pagal galimybes verslininkams ar uždarytose gatvėse gyvenantiems žmonėms yra sudarytos sąlygos į kiemus įvažiuoti. O jeigu kyla dar kokių problemų, kvietė skambinti ne tik darbų vadovui Linui Jonušui telefonu 8 663 72918, bet ir jam pačiam – 8 685 12430.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ką darote su naudotais, nereikalingais tapusiais daiktais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
http://argus.lt/lt/autonominiai-dumu-detektoriai
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt