Darbą pradėjo naujasis Tryškių seniūnijos seniūnas Imantas Motiejūnas

Parašė:  2018-01-05

Antradienį, sausio 2 dieną, Telšių rajono savivaldybės administracijos Tryškių seniūnijos seniūno pareigas pradėjo eiti Imantas Motiejūnas.
Keturiasdešimt devynerių metų Telšių miesto gyventojas į pareigas paskirtas konkurso būdu. Dalyvauti konkurse buvo užsiregistravę du kandidatai, vienas neatvyko.
Teisinį išsilavinimą Mykolo Romerio universitete įgijęs Imantas Motiejūnas nuo 1995 m. dirbo Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate.
Nuo 1995 m. ėjo patrulio, savivaldybių policijos jaunesniojo inspektoriaus, savivaldybių policijos apylinkės inspektoriaus, Kriminalinės policijos Kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriaus jaunesniojo inspektoriaus pareigas.
Nuo 2003 iki 2008 m. Imantas Motiejūnas užėmė Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus 2-ojo poskyrio viršininko pareigas. Nuo 2008 m. lapkričio 20 d. iki 2013 m. birželio 9 d. – Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininko pareigas.
2013 m. birželio 10 d.–2016 m. liepos 15 d. Imantas Motiejūnas vadovavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariatui.
Tryškių seniūnijos seniūnas savo darbo prioritetu įvardija žmogų – kiekvieną seniūnijos gyventoją. Seniūno kasdienė veikla turi būti organizuojama taip, kad žmogus jaustųsi girdimas, išgirstas, pagal galimybes sulauktų pagalbos.
Imantas Motiejūnas taip pat teigia norintis sukurti puikų personalo mikroklimatą kolektyve – vieningai ir sklandžiai organizuojamas darbas bus naudingas visai seniūnijai.
Telšių rajono savivaldybės administracija Tryškiuose suplanavusi tvarkyti viešąsias erdves, turima ir kitų idėjų bei planų, kuriuos įgyvendinti padės naujojo seniūno patirtis viešojo administravimo srityje ir keliolikos metų vadovavimo patirtis.
Tryškiuose gyvenantys žmonės ir seniūnijos aktualijos naujajam vadovui yra žinomi, seniūnas viliasi glaudaus bendravimo ir bendradarbiavimo su gyventojais. Susisiekti su Tryškių seniūnu Imantu Motiejūnu jie gali tel. (8 444) 79333, el. p.: imantas.motiejunas@telsiai.lt.
Telšių rajono savivaldybės administracijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. zose parašė:

  jei sako „svarbiausia žmogus“, greičiausi iš tos pačios komunistu partijos. bet jie nutyli kad svarbiausia – jų partijos žmogus. viena sako, kita minty

 2. Benas parašė:

  Jei ką Zose, policininkai negali būti partiniai. O kiek žinau, Motiejūnas tikrai ne partinis, ir nustebčiau, jeigu juo sumanytu tapti. O jeigu įkurs naują partiją, pats įstosiu. Su tokiu žmogumi dirbti galima.

 3. Telšietis parašė:

  Reikėjo keisti Telšių miesto pensininką ir leisti tvarkyti miestą jaunesniam. Bet matomai ta vieta kažkam pažadėta.

 4. Roma parašė:

  Teko kartu Mažeikiuose dirbti.Tai labai nuoširdus suprantantantis žmogų Žmogus.Sėkmės Jums Imamtai.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

AR kaupiate pensiją privačiuose pensijų fonduose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt