Darbą pradėjo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Almantas Lukavičius

Parašė:  2019-07-05

Trečiadienis – pirmoji Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Almanto Lukavičiaus darbo diena.
Naująjį vadovą šia proga pasveikino meras Kęstutis Gusarovas, Administracijos direktorius Imantas Motiejūnas ir visas Savivaldybės kolektyvas.
Meras direktoriaus pavaduotojui A. Lukavičiui palinkėjo sėkmės kasdieniame darbe ir visuomenei naudingų sprendimų.
Direktorius, sveikindamas savo pavaduotoją su naujuoju gyvenimo etapu, linkėjo plėtoti kolektyve gerą mikroklimatą, turintį įtakos visos įstaigos darbo rezultatams.
A. Lukavičius dirbti į Telšių rajono savivaldybės administraciją sugrįžo lygiai po šešerių metų: 2013 metais, būtent liepos 3-iąją, baigė eiti Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pareigas.
Gyventojai susisiekti su Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju A. Lukavičiumi gali tel. (8 444) 56179, el. p.: almantas.lukavicius@telsiai.lt.
Biografijos faktai
Almantas Lukavičius gimė 1968 metų birželio 30 dieną Telšiuose. 1986 metais baigė Telšių 5-ąją vidurinę mokyklą (dabar – „Džiugo“ gimnazija).
Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė Mechanikos fakultetą, 1986–1988 metais atliko tuo metu privalomą karinę tarnybą. 1993 metais baigė jau tuometinį Vilniaus Gedimino technikos universitetą, įgijo mechanikos inžinieriaus kvalifikaciją.
A. Lukavičius yra įgijęs darbo patirties tiek viešame, tiek privačiame sektoriuose: dirbo uždarosios akcinės bendrovės direktoriumi komercijai, Telšių rajono savivaldybės mero patarėju, Telšių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėju.
2015 ir 2019 metais išrinktas į Telšių rajono savivaldybės tarybą.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas nuo birželio 3 dienos eina I. Motiejūnas. Sumažėjus gyventojų ir Tarybos narių skaičiui, sumažėjo ir jo pavaduotojų skaičius – nuo šios kadencijos direktorius turi tik vieną pavaduotoją (anksčiau – du).

Užsiregistruoti į priėmimą pas Telšių rajono savivaldybės merą, Administracijos direktorių ir direktoriaus pavaduotoją galite pateikę prašymą žodžiu, telefonu ar elektroniniu paštu Telšių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir administravimo skyriaus vyr. specialistėms (Žemaitės g. 14, Telšiai, 101 kab.), tel./faks.: (8 444) 54761, (8 444) 22366, el. p.: e.paslauga@telsiai.lt, e-paslauga@telsiai.lt, info.gyventojai@telsiai.lt.

Telšių rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar reikėtų išsaugoti ir prasmingai panaudoti Respublikos g. išardyto buvusio grindinio akmenis?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 tzinios.lt