Buožėnų piktžaizdė – apleistas pastatas

Parašė:  2018-05-29

„Telšių ŽINIOSE“ rašėme apie apleistą AB „Žemaitijos pienas“ nuosavybę – buvusio darželio teritoriją prie Zakso kalno, Telšiuose. Dar vienas įmonės pastatas-vaiduoklis apžėlęs piktžolėmis gąsdina Buožėnų miestelio gyventojus. Ties įvažiavimu į Buožėnus (Džiugo g. 2B, Kalnėnų k., Gadūnavo sen.) esantis pastatas, tiek jo teritorija neprižiūrima. Durys išlaužtos, viduje mėtosi tušti „bambaliai“, nuorūkos – viskas byloja apie tai, jog pastate girtaujama, rūkoma.
Buožėnų kaimo bendruomenė kreipėsi į „Telšių ŽINIŲ“ redakciją su nuogąstavimu, jog per ten vykstančias išgertuves gali įvykti nelaimė, kilti gaisras. Ką jau bekalbėti apie pastato ir teritorijos vaizdą, kuris gražėjančių Buožėnų nė kiek nepuošia.
Gadūnavo seniūnijos seniūnė Inesa Kęsminienė „Telšių ŽINIOMS“ teigė, jog minėtas pastatas priklauso AB „Žemaitijos pieno investicijos“. „Pastatas daugelį metų nenaudojamas, – sakė seniūnė, – 2013 ir 2014 metais neprižiūrimą sklypą buvo siūloma įtraukti į Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu tvirtinamą nenaudojamų, apleistų žemės sklypų sąrašą. Seniūnija ne kartą kreipėsi į įmonę dėl neprižiūrėtos teritorijos ir statinio. 2015 m. teritorija sutvarkė, bet vėliau vėl pamiršo prižiūrėti. Seniūnija pakartotinai siūlys Tarybai šį sklypą įtraukti į nenaudojamų, apleistų žemės sklypų sąrašą.“
Paprašėme AB „Žemaitijos pienas“ atsakingų asmenų komentaro, kada bus sutvarkyta minėto žemės sklypo aplinka bei pats pastatas? Deja, įmonė į redakcijos užklausimą taip ir neatsakė…
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Ar užtenka pramogų Telšių rajone?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt