Bokšto ir baseino remonto darbininkų šalmus saugo močiutė

Parašė:  2018-07-03

Greitu laiku telšiškius vėl džiugins prie miesto seniūnijos esantis baseinas, po žiemos dar nematęs vandens. Kaip žada Telšių rajono savivaldybė, po remonto baseine vėl tyvuliuos vanduo.
Giedra AKAVICKIENĖ
Telšių rajono savivaldybės administracijos atstovė Skaistė Sadonytė informavo, kad 2018-05-21 buvo išsiųstas kvietimas teikti pasiūlymą UAB „Lestema”, susipažinimas su pateiktu pasiūlymu įvyko 2018-05-25, tiekėjas atitiko reikalavimus, su juo pasirašyta rangos sutartis dėl miesto laikrodžio bokšto ir fontano remonto darbų adresu Birutės g. 6, Telšiuose.
Pagal sutartį bus suremontuotas fasadas, tvarkomos granito plokštės, metaliniai fontano elementai bei atliekami kiti darbai. Sutarties kaina – 7381 euras.
Statybininkams pradėjus darbus, pastabūs gyventojai „Telšių ŽINIOMS“ pranešė, kad darbininkai vaikšto pastoliais be šalmų taip rizikuodami ne tik savo sveikata, bet ir gyvybe.
Apie pažeidimą informuotas ir Valstybinės darbo inspekcijos Telšių skyrius. Netrukus vyriausiasis darbo inspektorius Rimandas Kazbaraitis redakcijai patvirtino, jog statybvietėje nustatyti pažeidimai.
Pasirodo, laikrodžio bokštą dažę UAB „Ginstar“ darbuotojai ne tik laipiojo pastoliais be šalmų, bet ir buvo nesaugiai sustatę pastolius. Atsakingam bendrovės asmeniui surašytas protokolas, paskirta pusę minimalios baudos, t. y. 40 eurų.
Valstybinės darbo inspekcijos Telšių skyriaus vyriausiasis darbo inspektorius R. Kazbaraitis teigė, jog šalmai darbininkams buvo išduoti, tačiau jie jais nesinaudojo.
Pasiteisinimas šį kartą netradicinis – po darbo vyrai šalmus esą paliko saugoti pas šalia statybos objekto gyvenančią močiutę, o kitą rytą atėję į darbą jos nerado.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Ubagas parašė:

    O patsKazbaraitis nemato kokia betvarkė aikštelėje,nors už tai gauna algą būginai turi jam pranešti,subin÷ gal prie kėdės priaugo,o gal partinis….

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
Telšiškiams – trys medaliai (1)

Telšių jaunieji sportininkai varžybose iškovojo tris medalius. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg čempionės vardą […]

2019-01-28
Tabaluga (0)
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar apsisprendėte, už ką ketinate balsuoti Telšių rajono savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose, kurie vyks kovo 3 d.?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt