Bėglys pagautas užblokuojant kelią

Parašė:  2018-05-15

Savaitgalio popietę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai susidūrė su neįprasta situacija. Prie Masčio ežero buvo pastebėtas aštuoniolikmečio vairuojamas motociklas, kuris važinėjo pėsčiųjų ir dviračių takais. Už tokį Kelių eismo taisyklių pažeidimą numatyta nuo 30 iki 90 eurų bauda. Tačiau tai dar ne viskas.
Dėl tuo metu tik pačiam motociklo vairuotojui žinomų priežasčių pamatęs, kad policijos pareigūnai įjungė specialius šviesos ir garso signalus, šis nesustojo ir, padidinęs greitį, nurūko tolyn. Policijos pareigūnams teko ne tik vytis motociklininką, bet ir per garsiakalbį pareikalauti sustoti.
Bet motociklo vairuotojas taip skriejo Telšių miesto gatvėmis, kad jam buvo nė motais degantis raudonas šviesoforo signalas, reguliuojantis pėsčiųjų perėją. Laimei, tuo metu per perėją nėjo pėstieji ir buvo išvengta nukentėjusiųjų. Be to, jaunuolis važiavo ne vienas – kartu vežėsi septyniolikmetį bičiulį.
Dėl policijos pareigūnų profesionalumo Gėlių gatvėje motociklo vairuotojas ir jo keleivis buvo pričiupti užblokuojant kelią. Motociklininkas teisinosi, kad nesuprato, jog yra stabdomas policijos pareigūnų, o motociklo variklio garsas buvo toks didelis, kad nei vairuotojas, nei keleivis negirdėjo juos besivejančio tarnybinio policijos pareigūnų automobilio.
Aiškinantis įvykio aplinkybes, nustatyta, kad motociklas – techniškai tvarkingas, įregistruotas įstatymų nustatyta tvarka, draustas civilinės atsakomybės draudimu. Motociklo vairuotojas – blaivus, turintis teisę vairuoti.
Tačiau vėliau motociklo vairuotojas prisipažino, kad nepakluso teisėtam policijos pareigūnų reikalavimui sustoti, bijodamas prarasti vairuotojo pažymėjimą už važinėjimą pėsčiųjų ir dviračių takais. Bet nusprendęs nestoti, vairuotojas iš tikro atsisveikins su teise vairuoti transporto priemones – nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę užtraukia baudą nuo 850 iki 1 200 eurų bei teisės vairuoti atėmimą nuo 3 iki 5 metų. Vairuotojui taip pat gali būti paskirtas motociklo „Yamaha“ konfiskavimas.
Telšių aps. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Pokis parašė:

    Bėga nuo policijos tik todėl, kad žino, kad nubaus…Ne pakalbės, ne paaiškins, ne paprotins, o nubaus. Dabar už viską baudžia. Ir policija tampa jau baubu. „Ginti.Saugoti.Padėti“- virto į „Pasauguok. Dagink. Nubausk.“

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar esate patenkinti Telšių rajono savivaldybės tarybos rinkimų rezultatais?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt