„Auksinių feniksų“ verti telšiškiai

Parašė:  2018-11-23

Viena didžiausių šalies kultūros bendruomenių – Lietuvos kultūros centrų asociacija, kviečia siūlyti pretendentus prestižiniam šalies apdovanojimui „Auksinis feniksas“.
„Auksinis feniksas“ – tai didžiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių apdovanojimų kultūros srityje.
Aurelija SERVIENĖ

Šiais metais Telšių rajono savivaldybė, Telšių rajono savivaldybės kultūros ir meno taryba, Telšių rajono savivaldybės kultūros įstaigų vadovai pretendentus siūlys keturioms nominacijoms: „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“; „Geriausias metų kultūros centro partneris“; „Metų kultūros mecenatas ar rėmėjas“; „Metų kultūros politikas“.
Penktai nominacijai – „Geriausias metų kultūros centro vadovas“ – pretendento pagal nustatytus kriterijus nepavyko rasti.
Apdovanojimai „Auksinis feniksas“ bus įteikti gruodžio 6 d., 17 val., iškilmingoje ceremonijoje Vilniaus rotušėje.

Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas
„Auksinio fenikso“ nominacijai „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“ rekomenduoja teikti Telšių rajono savivaldybės kultūros centro pagyvenusių žmonių šokių kolektyvo „Džiugas“ meno kolektyvo vadovę Janiną Reinienę. Už aktyvų ir profesionalų darbą, maksimalizmą, kruopštumą dirbant su kolektyvais, už įvairių kartų ugdymą mylėti, domėtis šokiu, už lietuviško šokio tradicijų puoselėjimą Lietuvoje ir už jos ribų.

Geriausias kultūros politikas
„Auksinio fenikso“ nominacijai „Geriausias kultūros politikas“ rekomenduoja teikti Telšių rajono savivaldybės merą Petrą Kuiziną. Už indėlį formuojant Telšių rajono kultūros politiką, vietos bendruomenių telkimą, skatinimą ir palaikymą įgyvendinant kūrybines iniciatyvas, teigiamus pokyčius kultūros ir meno procesuose bei sakralinio-kultūrinio turizmo plėtrą.

Kultūros partneris
„Auksinio fenikso“ nominacijai „Geriausias kultūros partneris“ rekomenduoja teikti asociaciją Telšių mamyčių klubą (pirmininkė Jolita Stanevičienė). Už nenuilstamą iniciatyvų kūrimą, tradicijų puoselėjimą, nuolatinę partnerystę bei aktyvų bendradarbiavimą, telkiant miesto ir rajono bendruomenės narius į įvairaus pobūdžio renginius, nuoširdų prisidėjimą ir pagalbą organizuojant valstybinių švenčių, įžymių istorinių datų paminėjimus, įvairaus pobūdžio masinius renginius ir rajonui bei valstybei svarbius įvykius.

Geriausias kultūros mecenatas ar rėmėjas
„Auksinio fenikso“ nominacijai „Geriausias kultūros mecenatas ar rėmėjas“ rekomenduoja teikti UAB „Sidonas ir ko“ vadovą Antaną Dargį. Už iniciatyvą kuriant Telšių miesto ir rajono socialinį ir kultūrinį įvaizdį, už nuoširdžią finansinę pagalbą organizuojant renginius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Patyręs parašė:

    Nu jau kultūros politikas tai jau super pasirinkimas, kai tik atėjo į valdžia taip ir prasidėjo visokios tūpos kultūros reformos, kurios nesibaigė iki šiol. Turbūt Lietuvoje nėra nei vieno rajono kuris gyventu su skirtingais kultūros įstaigų modeliais…Dar Saulių reikėjo pasiūlyti, tas tai visada už kultūrą…, aišku tik prieš rinkimus… 😀

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt