Atlaidai Gadūnave: bendrystė ir tikėjimas daro stebuklus

Parašė:  2017-06-30

Šeštadienį Gadūnave vyko Švč. Jėzaus Širdies atlaidai. Bažnyčia tikinčiuosius pasitiko nauju rūbu: altorius ir sienos spindėjo baltumu, sudėtos granito grindys, per naujus langus sklido šviesa, pakeista elektros instaliacija, restauruoti nugriuvę bokšteliai. Gadūnavo Švč. Jėzaus Širdies bažnyčiai – 115 metų.
Šv. Mišioms vadovavo Telšių vyskupijos kurijos sekretorius, kun. relig. m. mgr. Antanas Budreckas, koncelebravo mons. dr. Vytautas Steponas Brazdeikis ir mons. kan. eduk. m. lic. Rimantas Gudlinkis.
Sveikinimo žodį tarė svečiai: Seimo narys Valentinas Bukauskas, Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.
Gadūnavo seniūnijos seniūnė Inesa Kęsminienė vertino tikinčiųjų ir prelato ryžtą bei pastangas atnaujinti bažnyčią: „Esame liudininkai, kad bendrystė gali padaryti didžiulius darbus – padaryti stebuklą. Labai džiaugiuosi, kad esate neabejingi, kad mylite dvasinius namus. Ačiū prelatui – prisipažinsiu, iš pradžių jis vienintelis tikėjo, kad įmanoma šitaip sutvarkyti bažnyčią.“
„Šiandien ne tik atlaidai, bet ir padėkos diena. Nuoširdžiai ačiū tariu visiems, kurie materialiai ar dvasiniu būdu – maldomis – padėjote sutvarkyti bažnyčią. Ji atnaujinta iš Jūsų aukų – Jūsų gerumo. Ateityje, jeigu Dievas laimins ir geri žmonės padės, reikėtų baigti visos bažnyčios sienų restauraciją ir būtinai sudėti naujas duris“, – nuveiktais darbais džiaugėsi prelatas J. Šiurys.
Geradarių, prisidėjusių gražinant bažnyčią, sąrašas išties nemenkas. Tai – verslininkas Petras Vozbutas, Gadūnavo bendruomenė ir parapijiečiai, Telšių rajono savivaldybė – meras P. Kuizinas, Savivaldybės administracijos direktorius S. Urbonas, Seimo narys V. Bukauskas, seniūnė I. Kęsminienė, ūkininkai Indrė ir Gintaras Benikai, Rasa ir Valentas Laučiai, Rimantė ir Valdas Katkai, Sigitas Motuzas, Živilė Bikinaitė-Mimgaudienė, jos sesuo Jolanta Rupeikienė, pagrindinis meistras Renatas Žutautas, elektrikas Jonas Venskus.
Atlaidams iškilmingumo suteikė Telšių mažosios bažnyčios choras (vad. Ernesta Dargužienė). Talkino patarnautojai, „pročkelė“ Zofija Opulskienė.
„Telšių ŽINIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Pagarbiai, parapijietė parašė:

    Smagu ir girtina iniciatyva, organizuojant bei remontuojant. Manau,lėšomis prisidėjo beveik visi Gadūnavo seniūnijos parapijiečiai ir ne tik. Tik gaila, kad neišlaikytas autentiškumas.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Ar pritartumėte galimybei buvusio karinio miestelio teritorijoje, Telšiuose, įsteigti Motorizuotos pėstininkų brigados „Žemaitija“ batalioną?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2017 tzinios.lt