Ar­tū­ras Do­mar­kas po dvie­jų mė­ne­sių stab­do na­rys­tę konservatorių gretose

Parašė:  2018-09-28

Dau­giau nei du mė­ne­sius Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų (TS-LKD) gre­to­se iš­bu­vęs Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos na­rys Ar­tū­ras Do­mar­kas stab­do na­rys­tę par­ti­jo­je.
„Dar neiš­siun­čiau pra­šy­mo, o jūs jau skam­bi­na­te ir klau­sia­te, – „Tel­šių ŽI­NIOMS“ ant­ra­die­nį sa­kė A. Do­mar­kas. – Taip, ke­ti­nu stab­dy­ti na­rys­tę par­ti­jo­je, nes, at­vi­rai pa­sa­kius, ne­be­sup­ran­tu, kas vyks­ta: for­muo­ja­mos nau­jos koa­li­ci­jos su to­mis pa­čio­mis par­ti­jo­mis, vie­nos iš ku­rių bu­vu­siam pir­mi­nin­kui pa­reikš­ti įta­ri­mai dėl pa­pir­ki­mo (Sau­liui Ur­bo­nui, – red.), ki­tos na­riui (Juo­zui But­ke­vi­čiui, – red.) – dėl ky­ši­nin­ka­vi­mo. Neaiš­ku, ko­kio mas­to san­ty­kiai tuos du po­li­ti­kus iki­teis­mi­nia­me ty­ri­me sie­ja. Ir po vi­so to tas pa­ts J. But­ke­vi­čius dar de­da pa­ra­šą po Ta­ry­bos na­rių tei­ki­mu me­rui. Stab­dau na­rys­tę par­ti­jo­je, iki kol paaiš­kės dau­giau STT ty­ri­mo de­ta­lių. Ta­čiau iš par­ti­jos ne­si­trau­kiu.“
Skai­ty­to­jams pri­min­si­me, kad Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos na­rys A. Do­mar­kas į TS-LKD gre­tas įsi­lie­jo šių me­tų bir­že­lio pa­bai­go­je. Tą­syk po­li­ti­kas tei­gė, jog spren­di­mas įsto­ti į šią par­ti­ją yra pa­ra­mos iš­raiš­ka jos vyk­do­mai de­ši­nia­jai po­li­ti­kai, taip pat – įsi­pa­rei­go­ji­mas kar­tu ak­ty­viai pri­si­dė­ti tiek prie ra­jo­no val­džios ir vi­sos Lie­tu­vos po­li­ti­kos at­si­nau­ji­ni­mo. „Tvir­tai ti­kiu, kad su stip­riu TS-LKD ver­ty­bi­niu pa­grin­du bei nau­ja šiuo­lai­kiš­ka ly­de­rys­te ši par­ti­ja ga­li iš es­mės pa­keis­ti ir mo­der­ni­zuo­ti mū­sų po­li­ti­nę sis­te­mą“, – tuo­met kal­bė­jo A. Do­mar­kas.
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

 1. Katalikas parašė:

  Ir tokie dar nori būti valdžioje,atstovauti rajono gyventojams.Kas tokius renka…

 2. Cha, cha parašė:

  Puolu čia, pulsiu čia. Ir kaip tai beždžionėlei: ar prie gražių ar prie protingų?

 3. Anonimas parašė:

  Kokia bus trečioji partija? Dabar drąsiai gali eiti pas paksistus, ten daugelis yra pakeitę kelias partijas, net yra buvę komunistais.

 4. Zita parašė:

  Gal jau tikrai reiktų tiesioginio valdymo. Tai, ką čia išdarinėja politikai, visiškas nesiskaitymas nei kuo, tik savo interesų tenkinimas. Net neįsivaizduoju, už ką reiktų balsuoti ateinančiuose rinkimuose. Manau, kad daug žmonių net neateis į juos. Nes tokio balagano nuo seno neatmenama. Ir tai krinta ant visų tarybos narių

 5. Mačernis parašė:

  A.Domarkas,pasaulio bamba nežinojo,kadJazus biški teistas ir anksčiau???

 6. Gėda parašė:

  Durnių laivas ta Telšių savivaldybė ir tie tarybos nariai, laksto iš vienos partijos į kitą. Savęs verotos partijos nepriimtų tokių lakstančių ir būtų tvarka. Geriausiai tiesioginis valdymas būtų nei čia rajono juokinimas

 7. Vaclovas parašė:

  Manau, kad siūlykis eiti Tu, A.Domarkai (ne telšišis) į Telšių merus. Surink per butus (kaip tada darei) palankius parašus ir eik… Mes matome Tavo padarytas pastangas ir ženklius įdirbius Telšių mieste. Tu tik eik…

 8. skandinavai parašė:

  Konservatorių partijoje nėra demokratijos, mano manymu, tai kišeninė partija. Butkevičius galimai ne pirma karta susiduria su teisėsauga, pasiaiškinkite .Kubilius skolinosi brangiai.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt