40-ojo ju­bi­lie­jaus pro­ga di­rek­to­riui pa­ruo­šė staig­me­ną

Parašė:  2018-09-28

Rug­sė­jo 20 die­ną Tel­šių mies­to am­fi­teat­ras pri­klau­sė tik Tel­šių kul­tū­ros cent­ro dar­buo­to­jams. Sma­giai nu­si­tei­ku­si kom­pa­ni­ja pie­tų me­tu pa­ruo­šė staig­me­ną Kul­tū­ros cent­ro di­rek­to­riui Li­nui Ulkš­ti­nui. Jis tą­dien kaip tik mi­nė­jo sa­vo 40 me­tų ju­bi­lie­jų. Ta pro­ga ko­le­gos su­ren­gė ir di­rek­to­riaus inau­gu­ra­ci­ją.
Kul­tū­ros cent­ro dar­buo­to­jai di­rek­to­rių pa­svei­ki­no dai­no­mis, links­mais pa­lin­kė­ji­mais, svei­ki­ni­mais, plo­ji­mais ir do­va­no­mis.
„Šian­dien šven­čia­me gra­žią gra­žaus žmo­gaus gy­ve­ni­mo šven­tę – 40 me­tų ju­bi­lie­jų ir ne tik. Il­gai ko­pęs ir daug įvai­riau­sių pa­ty­ri­mų ap­tu­rė­jęs kul­tū­ri­niuo­se ba­ruo­se, šian­dien yra mū­sų įstai­gos va­do­vas, ku­rio­je mes vi­si dir­ba­me, my­li­me, gy­ve­na­me, pa­si­ba­ra­me… Džiau­gia­mės ir di­džiuo­ja­mės, jog bū­tent tu esi tas ved­lys, ku­ris ga­li mus ves­ti ir to­liau ves link to­bu­les­nių su­ma­ny­mų, jų įgy­ven­di­ni­mo, link da­ly­kų, ku­riais ga­li­ma ste­bin­ti sa­vo mies­tą ir jo žmo­nes“, – ko­le­gų var­du di­rek­to­rių svei­ki­no re­ži­sie­rė Ag­nė Ja­ka­vi­čiu­tė.
Po skam­bių dai­nų ir įtei­kus spe­cia­liai šiai pro­gai pa­ga­min­tą inau­gu­ra­ci­jos ka­rū­ną, L. Ulkš­ti­nas šir­din­gai dė­ko­jo dar­buo­to­jams už su­reng­tą staig­me­ną: „To­kios šil­tos die­nos, vi­so­mis pra­smė­mis, per 40 me­tų tur­būt ir nė­ra bu­vę. O tos ka­rū­nos yra nie­kas be vi­sų jū­sų: vie­nas lau­ke – ne ka­rys.“
„Tel­šių ŽI­NIŲ“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. Ho ho ho parašė:

    Idealiai tinkanti dovana. Tik karalienes nesimato horizonte ? turbut liko uz kadro …

  2. Ubagas parašė:

    Trūko tik ūkiško muilo,bus skaudu…inauguruotam….manau.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Kaip manote, kiek patarėjų turėtų turėti Telšių rajono savivaldybės meras?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt