90-me­tės tel­šiš­kės iš­puo­se­lė­ta­me dar­že­ly­je žy­di ro­žės

Parašė:  2018-08-07

Ne­pai­sant gar­baus 90-ojo gim­ta­die­nio, tel­šiš­kė Bro­nė Vi­liu­šie­nė sa­vo na­muo­se ir kie­me su­ka­si kaip vi­jur­kas. Ypa­tin­go gim­ta­die­nio pro­ga su gė­lė­mis at­vy­ku­sius sve­čius – Tel­šių mies­to se­niū­ną Ka­zį Leč­kaus­ką ir bū­rį bu­vu­sių ko­le­gių, su ku­rio­mis dir­bo vai­kų lop­še­ly­je-dar­že­ly­je „Mas­tis“ – mo­te­ris pa­si­ti­ko spin­du­liuo­jan­ti pui­kia nuo­tai­ka ir ne­blės­tan­čia ener­gi­ja.

Gied­ra AKA­VIC­KIE­NĖ
Bro­nė Vi­liu­šie­nė dar­bui su vai­kais ati­da­vė 30 me­tų. Pas­ku­ti­nė­je dar­bo­vie­tė­je – Tel­šių vai­kų lop­še­ly­je-dar­že­ly­je „Mas­tis“ – pe­da­go­gė net 14 me­tų dir­bo ve­dė­ja.
Ap­si­lan­kius il­gaam­žės na­muo­se, aki­vaiz­du, kad mo­ters ne­sle­gia me­tų naš­ta. Vi­sur spin­di šva­ra ir idea­li tvar­ka. Su mei­le pri­žiū­ri­mos gė­lės at­si­dė­ko­ja gau­siais žie­dais ir skleis­da­mos ne tik aro­ma­tą, bet ir gro­žį.
Sve­čiuo­se Tel­šių se­niū­nas K. Leč­kaus­kas pa­si­džiau­gė, kad B. Vi­liu­šie­nė ir pa­ti gra­žiai at­ro­do, ir gra­žiai gy­ve­na – iš­puo­se­lė­ta ap­lin­ka trau­kia praei­vių akį.
Įteik­da­mas mo­te­riai gė­lių, se­niū­nas K. Leč­kaus­kas pa­brė­žė, jog per­duo­da nuo­šir­džiau­sius svei­ki­ni­mus vi­sų mies­to gy­ven­to­jų var­du.
Už­si­min­da­mas, kad Bro­nė – vi­siems pa­vyz­dys, se­niū­nas pa­lin­kė­jo svei­ka­tos, stip­ry­bės ir dar 100 me­tų ju­bi­lie­jų at­švęs­ti. „Ačiū, ačiū, tiek daug ne­rei­kia“, – juo­kė­si 90-me­tė.
Ko­le­gės pri­si­mi­nė, kad Bro­nė iš­si­skir­da­vo darbš­tu­mu. „Bu­vo­te mums vi­są lai­ką pa­vyz­dys, darbš­ti ir mus to darbš­tu­mo iš­mo­kė­te, mes to­liau tę­sė­me pra­dė­tus jū­sų dar­bus“, – kal­bė­jo jos.
Sve­čiai ap­žiū­rė­jo Bro­nės su­kur­tus dar­be­lius iš šiau­dų, li­no, sėk­lų, kau­liu­kų, siū­lų… Gar­baus am­žiaus sen­jo­rė pa­sa­ko­jo, kad tau­to­dai­le su­si­do­mė­jo prieš pen­si­ją ir ku­ria iki šiol.
„Kū­ry­ba už­krė­tė tau­to­dai­li­nin­kė iš Klai­pė­dos, jos dė­ka at­ra­dau no­rą ir ge­bė­ji­mus“, – kal­bė­jo B. Vi­liu­šie­nė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Tzinios.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama tzinios.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
http://tzinios.lt/prenumerata/
- Peržiūrėti visą naujienų archyvą -

Apklausa

Liepos pabaigoje sukanka 100 dienų, kada pareigas pradėjo eiti tiesiogiai išrinktas Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. Kaip vertinate naujojo rajono vadovo veiklą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 tzinios.lt